Kreativní svatební fotograf za „hubičku“

Pokud plánujete vy nebo vaši blízcí takový velký den, jakým je den svatební, jistě budete řešit i otázku svatebního fotografa. Dávno pryč jsou doby, kdy fotograf nebo pokud chcete, svatební fotograf, byl výsadou jednotlivců. Dnes díky Internetu můžeme během několika málo chvil získat kontakty na desítky svatebních fotografů a vybírat si z jejich svatebního portfolia. Dovolte mi, abych vás ale zavedl na webové stránky, kde můžete poptávat kreativní fotografické služby za rozumnou cenu. Webové stránky jsou nazvány velmi příhodně, jako zvolání, Vyfoť Mě! A tak do svého prohlížeče zadejte adresu: www.vyfotme.cz.

Na VyfoťMě.cz můžete poptávat svatební fotografování v Praze, Středočeském kraji nebo klidně i po celé České republice. Můžete si zde domluvit portrétní fotografování, těhotenské fotografování nebo fotografování svůdných glamour fotografií třeba pro vašeho přítele. Nafotí vám klidně i vaší rodinou oslavu, domácího mazlíčka, firemní večírek nebo jen produktovou fotografii pro váš eshop. Orientační ceník naleznete na stránkách VyfoťMě.cz zde, ale pokud byste požadovali něco specifického, není problém domluvit si i individuální podmínky. Fotografie pak můžete dostat buď jen v elektronické podobě nebo vytištěné v úhledných fotoalbech případně fotoknihách, jestliže budete chtít něco většího, přiobjednejte si fotoobraz.

Na svatební sezonu 2014 tady například získáte předsvatební fotografování a to zcela zdarma, pokud si objednáte svatební fotografování na celý den. No není to fajn?

Pokud vás můj tip zaujal, určitě využijte tohoto kreativního fotografa, nejen na svatební fotografování, ale právě třeba na fotografování portrétů nebo těhotenských fotografií. Zjistíte, že tady je fotografování zábavou a budete si to maximálně užívat. Veškeré kontakty naleznete na stránkách VyfoťMě.cz v sekci Kontakty a když se odkážete na Adama, dostanete třeba i nějakou slevu.

0 komentářů u “Kreativní svatební fotograf za „hubičku“