Krmivo pro psy Arden Grange na Frodex.cz

Krmivo pro psy Arden Grange na Frodex.cz

 

Do portfolia výrobků na frodex.cz jsme zařadili superprémiové granule Arden Grange, v následujícím textu vám chceme představit firmu a její filozofii.

Graham a Wendy Stephensovi založili tento rodinný podnik v roce 1981. Během 20 let se firma postupně rozrůstala.

Majitelé jsou známí pro své zkušenosti a odborné znalosti, které se týkají psího světa. Více než 30 let se zabývají chovem německých ovčáků, kteří na výstavách dosáhli významných úspěchů. Tyto znalosti, společně se snahou nabízet kvalitní krmivo pro psy vedly ke vzniku společnostem Leander International Pet Foods Ltd.

Společnost Leander Pet Foods začínala jako velkoobchod, který dodával chovatelské potřeby obchodům s chovatelskými potřebami, chovatelským stanicím a veterinářům. Do roku 1992 se Leander stal jedním z největších velkoobchodů krmiv pro domácí zvířata v Británii.

V září 1987 se společnost Leander International Pet Foods stala distributorem superpremiových amerických krmiv. Toto pomohlo výraznému rozvoji firmy i na zahraničních trzích, kde rovněž zaznamenala nemalé úspěchy. Distribuci těchto krmiv se společnost věnovala až do roku 1996, kdy vzniká krmivo vlastní produkce, známé v současné době pod značkou Arden Grange.

V roce 1998 byla zahájena produkce řady Arden Grange Classic, aby doplnila řadu stávajících výrobků. Tato řada nabízela spotřebiteli kvalitní krmivo za nižší ceny. Krmivo Arden Grange expanduje nejen na domácím trhu, ale je také dováženo do mnoha zemí, kde po něm roste poptávka. Od rozdělení na dvě řady krmení společnost upustila v roce 2005. Pro zákazníky rozdělením vznikala řada nejasností. Kupující se ptali na kvalitu, kdy jim zcela nebylo jasné, která řada krmiva Arden Grange je kvalitnější. Poté následoval logický krok, kdy byla upravená receptur, a obě řady byly sloučeny do jedné.

Moderní a svěží image značky vznikla pro znovuzahájení prodeje kočičího krmiva v listopadu 2005 a prodejem sjednoceného psího krmiva v březnu 2006. Hlavní výhodou nového balení je, že na přední a zadní straně jsou vyznačeny symboly, které pomohou kupujícím vybrat ten správný produkt pro jejich mazlíčka.

Celá řada Arden Grange používá jen ty nejkvalitnější ingredience, je hypoalergenní a neobsahuje umělá barviva, aromatické látky nebo chemické konzervanty. Tyto výrobky garantují nezávadné ingredience, vynikající stravitelnost a viditelně pozitivní vliv na celkový stav zvířete.

Arden Grange je proti testování na zvířatech. Naše záruka, spolu s naší firemní politikou, potvrzuje, že jsme nefinancovali a nikdy nebudeme financovat invazivní výzkumné projekty spojené s rozvojem a zdokonalováním výroby krmiv. Také bychom nebyli účastníky jakékoliv činnosti, která by mohla být považována za škodlivou či zranitelnou pro zvířata. Proto má Arden Grange záruku „netestováno na zvířatech“.

Filozofie a Etika

Arden Grange se zavázala poskytovat nejlepší krmiva pro Vaše mazlíčky. Všechny Arden Grange superprémiové produkty jsou:

 1. 1.     Hrdé, že jsou vyrobeny v nezávislé rodinné firmě
 2. 2.     Hypoalergenní – bez pšenice, hovězího masa, sóji a mléčných produktů
 3. 3.     Obsahují suroviny v potravinové čistotě kuřecí, jehněčí maso a lososa
 4. 4.     Mají doložitelné a transparentní složení
 5. 5.     podporují naše místní (britské) zemědělce
 6. 6.     Nejsou testovány na zvířatech invazivními výzkumnými projekty
 7. 7.     Bez přidaného cukru a soli
 8. 8.     Přírodně konzervovány
 9. 9.     Neobsahují geneticky modifikovanými ingredience
 10. 10.   Vyrobené ve Velké Británii
 11. 11.   Bez umělých barviv, aromatických a konzervačních látek
 12. 12.   Obohacené o probiotika FOS (fruktooligosacharidy) a MOS (mannanooligosacharidy)
 13. 13.   Obsahují přidané antioxidanty – brusinky, vitamín E, juka a extrakt z rozmarýnu, které pomáhají chránit imunitní systém
 14. 14.   Obohacené o Omega 3 mastné kyseliny, glukosamin a chondroitin a také o látku MSM pro zdravou srst a klouby

 

Transparentnost složení

Krmiva Arden Grange jsou označena v souladu s velmi přísnými předpisy stanovenými Sdružením výrobců krmiv pro domácí mazlíčky (PFMA) a standardy obchodních podmínek pro maloobchodní prodej krmiv. Všechna balení obsahují kompletní seznam složek a jejich rozbor. Na všech balení uvádíme každou surovinu, přičemž nezobecňujeme názvy přísad. To zaručuje, že skutečně to, co obsahuje balení, je zde označeno.

Zachování úrovně ingrediencí

Při procesu vaření se snižují některé hladiny živin. Toto množství ztrát se pečlivě vypočítává, a proto se pro vaření používá větší množství, aby tyto ztráty byly nahrazeny. Proto uváděné složení znázorňuje skutečné procento ingrediencí obsažených v krmivu.

Podívejte se tedy na Frodex.cz  vyberte si krmivo i pro vašeho mazlíčka!

0 komentářů u “Krmivo pro psy Arden Grange na Frodex.cz