Kryolipolýza Praha

Problémy s podkožním tukem

Každá žen touží být krásná a líbit se mužům. Ženy si přirozeně pomáhají kosmetikou, která jim pomáhá zdůraznit přirozeně krásné části obličeje a naopak skrýt případné nedostatky. Řada žen o sebe pravidelně dbá i po fyzické stránce a navštěvuje fitness centrum nebo se snaží cvičit doma. Ne vždy se ale vynaložené úsilí zúročí a žena dosáhne vytouženého vzhledu jednotlivých partií. Rozložení tuku v těle má své zákonitosti, se kterými se velice těžko bojuje. Ženám i mužům se podkožní tuk ukládá do jiných oblastí a ložiska tuku jsou různá i mezi jedinci stejného pohlaví.

Problematické partie u žen

Pro ženy jsou bezpochyby nejproblematičtějšími partiemi boky, stehna a zadeček, menší část žen má stehna a boky štíhlé jako proutek, ale tuk se jim usazuje do oblasti břicha. Postavu ženy také výrazně ovlivní mateřství, které může změnit postavu i velice štíhlým dívkám.  Mnoha ženám se nedaří zbavit usazeného tuku ani po intenzivním tréninku, a přestože mají jinak štíhlé tělo, tak se jim problematické partie pořád nepříjemné zakulacují. Hubnutím se docílí celkového váhového úbytku, ale málokdy tím docílíme ztráty tuku pouze v oblasti břicha, stehen nebo zadečku. Nežádoucím sekundárním jevem při drastickém hubnutí je úbytek tuku v oblasti prsou a tedy jejich zmenšení.

Řešení je kryolipolýza

Jak si tedy poradit a jak se zbavit nežádoucích tukových oblastí? Řešení se jmenuje kryolipolýza. Kryolipolýza je neinvazivní (nechirurgická) technologie, která redukuje podkožní tuk. Pro kryolipolýzu se vžil český název liposukce zmražením. Kryolipolýza je nelékařský zákrok, který se provádí obvykle v prostředí kosmetických salónů a který tedy není spojený s hospitalizací v lékařském zařízení.

Kryolipolýza Zeltiq

Kryolipolýza je patentové řešení společnosti Zeltiq, které se dočkalo širokého rozšíření a obliby. Kryolipolýza je bezbolestná liposukce, která odstraní tuk z hýždí, ze stehen, z břicha i z hýždí. Kryolipolýza také zmírňuje celulitidu, která je zapříčiněná zvětšením podkožních tukových buněk. Z pražských zařízení a kosmetických salónů provádí kryolipolýzu v kosmetickém salonu Klinika krásy Anděl, která sídlí v Praze 5.

0 komentářů u “Kryolipolýza Praha