Květiny na svatbu

O vlastnostech květů se napsalo toho už opravdu hodně. Ale člověk zapomíná a tak si vzpomeneme alespoň na ty nejoblíbenější a nejpoužívanější kvítky. První by měla být určitě růže.

Růže je květ zamilovaných. Pokud někdo chce někomu vyjádřit opravdu hluboký cit, je to určitě kytice růží. Růží je mnoho druhů a určitě z poloviny jmen by se nám zamotal jazyk. Ale nejvíce používané jsou červené, bílé, růžové a jemné hravé, čajové růže. Pokud byste však přivítali něco extravagantní, zkuste duhovou, nebo modrou růži. Nezapomeňte, růží nic nezkazíte. Vždyť už ve starověku byla růže oblíbeným květem a na hlavách starých Římanů a Řeků se často objevovaly věnce z růží.

V posledním období jsou velmi krásné svatby ve stylu boho a vintage. A tady se hodí nejvíce polní kvítky. Nebo  alespoň květiny podobně vypadající. Zkuste si vzpomenout na procházky po letních loukách a na vůni a krásu kvítků, které jste tam viděli. Ty které nám hned padnou do oka známe pravděpodobně všichni . Patří mezi ně kopretiny, divoké slunečnice a vlčí mak. A máme hned nádherně barevné trio.

Svatební oznámení od LarisDesign uspokojí svou rozmanitou nabídkou i náročné zákazníky. A co víc, svatební oznámení si můžete objednat za bezkonkurenční cenu, pouze za 13 Kč za kus. Navštivte stránku www.svatba-oznameni.cz  a pokud byste potřebovali pomocnou ruku, kontaktujte nás prosím na studio@svatba-oznameni.cz. Rádi Vám rádi pomůžeme s realizací Vašich nápadů.

0 komentářů u “Květiny na svatbu