Laserová lipolýza

Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Pokud se potřebujete zbavit nehezkých tukových polštářů v oblasti boků, bříška, paží nebo stehen, tato nová metoda vám pomůže k docílení dokonalé postavy. Během 6-8 aplikací po 30-40 minutách můžete ztratit v problematických partiích 9 až 23 cm. Nemusíte se obávat žádných nepříjemných pocitů nebo dokonce bolesti. Celá procedura je příjemně relaxační. Provádí se dvakrát až třikrát týdně.

Pro koho je vhodná a co od ní očekávat?

Laserová lipolýza je určená pro ženy i muže, jejichž BMI index je nad 30. To znamená, že mají nadváhu více jak 10 kilogramů. Pokud opravdu trápíte své tělo v posilovně, máte vyvážený jídelníček a ani přesto se vám nedaří zbavit se nadváhy v určitých partiích, je lipolýza to pravé po čem se začněte poohlížet. Tato procedura zároveň nastartuje správný metabolismus a také zvýší vaší motivaci pro další hubnutí. Každý z nás přeci touží po štíhlé a krásné postavě. Během celé doby můžete pokračovat ve svém běžném životě, nemusíte podstupovat žádná omezení. Je doporučen alespoň třicetiminutový pohyb za den. Stačí tedy i krátká procházka se psem nebo tanec. Vyvarujte se alkoholu a kofeinu. Obojí zasahuje do činnosti metabolismu a brzdí odbourávání tuků. Navíc alkohol zatěžuje funkci jater. Pokud budete dodržovat všechna doporučení, můžete očekávat opravdu dlouhodobý výsledek.

Existuje alternativa pro ty, co necvičí?

Pokud máte sedavé zaměstnání, nebo například z nějakého důvodu nemůžete navštěvovat posilovnu, ještě to neznamená, že nemůžete mít krásnou postavu, po které toužíte. V tomto případě vám kosmetické a wellness salony doporučí proceduru, která se nazývá kryolipolýza. Tato metoda byla hodně využívána dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle. Nyní je velmi úspěšná i u zákazníků klinik estetické medicíny, kteří chtějí tvarovat svoji postavu podle svých představ. Liposukce zmražením používá revoluční způsob odstranění tuků. Tuková buňka je podstatně citlivější na změny teplot než jiné tkáně v těle. Z tohoto důvodu se používá teplota 0 – 4°C. Tukové buňky jsou tímto způsobem zmraženy, rozpadají se a přirozeným způsobem odcházejí z těla díky lymfatickému systému. Ošetření je nechirurgické, bezbolestné a nevyžaduje žádná omezení ve stravování nebo cvičení. Nedoporučuje se pouze lidem, kteří trpí atopickými ekzémy, diabetem nebo srdečními chorobami.

0 komentářů u “Laserová lipolýza