League of Legends – České fórum pro fanoušky

Úvod

Zdravíme vás, chtěly bychom vám představit a zárověn nabídnout spolupráci s vývojem fóra zmiňované hry. Jak už dobře víte hra se neskutečnou rychlostí vyvíjí. Přibývají více a více hráčů mezi ně patří taky Česká a Slovesnká komunita, kterou chceme nalákat právě na toto fórum, kde jsi nejen pročtou co se děje ve hře, ale také se o ní mohou podělit a mnohem více. Jsme zatím málopočetní skupinka, která se snaží fórum udržovat ve 100% stavu a zárověn ze všech sil posunout toto fórum mezi špičku.

Jak nám můžete pomoct

Zaujal vás tento článek nebo fórum, můžete se kdykoliv registrovat na naše fórum a sdílet komunitu s námi a ostatními hráči. Máte sourozence nebo znáte kamaráda , který hraje League of Legends? Sdělte mu náš odkaz na fórum pomůžete nám a tak můžeme tvořit novou komunitu a s tím vším i skvělou zábavu.

Libí se vám návrh a projekt můžete napsat váš názor případně poradit ohledně fóra buď registrací a nasledně napsání příspěvku do sekce „Vaše připomínky“ nebo napsat na tento email leagueforum.tode.cz@gmail.com .

Informace

– Fórum je založeno na podpoře phpbb 3.0.12

– Vzhled byl vybrán ze hry Word of Warcraft následně upraven, vše dle autorských práv.

– Tým je zatím 4 člený máme zadaný nábor, tudíž můžete podat přihlášku. Požadavky a více informací najdete v sekci „Nábor nových členů“ .

Odkazy

Pravidla – Pravidla fóra

Odkaz na fórum – Fórum leagueforum

Děkujeme za vaší přízeň a čas.

 

 

0 komentářů u “League of Legends – České fórum pro fanoušky