Lety JET2.COM do Velké Británie již i na léto 2014

Spojené Království, 30. Července 2013
Britská letecká společnost Jet2.com oznamuje rozšíření svých služeb na pražském letišti a zvýšení počtu letů a nových destinací v Británii s celoroční leteckou dopravní obslužností

– Jet2.com jako jediná poskytuje přímé lety z České republiky do oblasti East Midlands (Nottingham), Leeds Bradfordu (Yorkshire)
– Jet2.com poskytuje více letů do Manchesteru než jakákoli jiná letecká společnost – denní lety od příštího léta (kromě sobot)
– Nová destinace East Midlands (Nottingham) zdvojnásobuje počet letů a od dubna 2014 se stává destinací s celoroční leteckou dopravní obslužností
– Jet2.com lety do Británie od pouhých 1 091 Kč
Britská letecká společnost Jet2.com dnes oznámila další splnění svého závazku vůči České republice a zveřejňuje svůj letový řád pro pražské letiště na léto 2014. Letecká společnost Jet2.com, která je známá svými příjemnými službami, službou rezervace míst a vysokým limitem pro zavazadla, 22 kg, nyní poskytuje své nízké ceny na leteckou dopravu do Británie až do listopadu 2014.

Nízké ceny letenek do měst v celé Anglii a Skotsku představují skvělé dopravní spojení pro české cestující na služebních cestách i pro turisty, kteří na letním letovém řádu společnosti Jet2.com oceňují zejména výběr až 17 letů týdně do britských destinací Manchester, Edinburgh (Skotsko), Leeds Bradford (Yorkshire) a East Midlands (Nottingham).

East Midlands (Nottingham) je nejnovější destinací společnosti Jet2.com dostupnou z Prahy; první let se uskuteční v listopadu 2013. Od dubna 2014 budou lety poskytovány celoročně a během léta se jejich počet zvýší na čtyři lety týdně. Zaleťte si do oblasti East Midlands a do jejích nejvýznamnějších měst jako Leicester, Derby a Nottingham, který je domovem legendy o Robinu Hoodovi.

Manchester je britské středisko hudby a sportu a domovem fotbalového klubu Manchester United; stojí zde slavný stadion Old Trafford. Jet2.com nabízí během léta každodenní lety (kromě sobot).

Edinburgh – místo, kde se natáčely světově proslulé filmy a město historických hradů – dnes již obdivované tisíci našich českých zákazníků, kteří do Skotska létají na krátké dovolené. Edinburgh je destinace s až čtyřmi lety týdně, které si můžete ihned rezervovat u Jet2.com.

Zaleťte si do Leeds Bradfordu a navštivte tak největší britské hrabství, Yorkshire. Kromě toho, že se jedná o vstupní bránu do vyhledávaných podnikatelských částí Leedsu a Sheffieldu, bude tento region v roce 2014 hostit Le Grand Depart cyklistického závodu Tour de France. Příští léto bude Jet2.comse svými nízkými cenami letenek do Leeds Bradfordu letecky obsluhovat až čtyři lety týdně.

Steve Heapy, generální ředitel společnosti Jet2.com uvedl: „Praha je významnou součástí sítě společnosti Jet2.com a jsme potěšeni, že příští léto můžeme rozšířit svůj závazek vůči České republice. Jsem si jistý, že v souvislosti se zvýšeným počtem letů do naší nejnovější destinace, East Midlands, naši věrní čeští zákazníci uvítají nízké ceny letenek, které budou platné až do listopadu 2014.“

Stanislav Zeman, ředitel Aviation Business & Marketing na pražském letišti uvedl: „Jsme potěšeni, že společnost Jet2.com bude nyní celoročně provozovat novou linku do oblasti East Midlands. Nejenže to bude mít pozitivní dopad na místní ekonomiku, ale také to pražanům poskytne potřebné spojení se střední Anglií.“ Rezervace letů společnosti

Letenky Jet2.com do Británie jsou rychle dostupné na webových stránkách www.jet2.com v češtině.

0 komentářů u “Lety JET2.COM do Velké Británie již i na léto 2014