Luxusní byty v Praze 5 – lepší už nenajdete

V nádherné lokalitě Prahy – nad Zlíchovem vládne čilý stavební ruch. Staví se zde unikátní projekt luxusních bytů – Residence Výhledová. Tato residence má celkem tři budovy, stavěné vkusně do svahu, a v každé budově pak 5 bytů a nebytový prostor. Stavba by měla být dokončena již na konci roku 2014 – k nastěhování tak budou byty k dispozici již v lednu.

Architektonicky jedinečná stavba zapadá skvěle do okolní vilové zástavby a nádherné přírody. Interiér je navržen především funkčně s důrazem na každý detail. Luxusní byty jsou dimenzovány tak, aby byl zajištěn co nejlepší výhled na Prahu (odtud plyne také samotný název – Residence Výhledová).

Samotné stavební provedení je bez jakýchkoliv kompromisů – na vysoké úrovni. Nehrozí tak praskání zdí nebo pohyb betonu jako u lacině stavěných novostaveb.

Toužili jste po technologii Smart Home díky které ovládáte veškeré světla, žaluzie, topení a další nezbytné bytové technologie ovládnete pomocí tabletu nebo chytrého telefonu. Relaxaci obstará Whirlpool vana s barevným osvětlením nebo kvalitní sauna s vodopádem a deštěm. Některé byty mají saunu umístěnou v zimní zahradě odkud je nádherný výhled na Prahu.

Ještě to není dost? Ne – každý byt disponuje luxusním biokrbem, který navodí krásnou a uklidňující atmosféru při chvílích relaxace a romantiky. To vše bez nutnosti shánět dřevo a řešit komín pro odtah kouře. Biokrb nevydává žádný kouř ani zápach.

Při stavbě se postupuje maximálně šetrně k životnímu prostředí a zároveň se staví z materiálů, které zajistí minimální spotřebu energií. Byty jsou označeny druhým nejvyšším energetickým štítkem jako úsporné.

Okolí objektu je tiché a klidné. Komorní charakter lokality zajistí opravdu jedinečný prožitek z bydlení. Dostupnost je ale na skvělé úrovni. V centru jste za pár minut. MHD je pod objektem – tramvají trvá cesta na Anděl 10 minut.
V lokalitě je také zajištěna veškerá potřebná vybavenost – obchody, restaurace a škola.

Přijďte se podívat do vzorového bytu, splňte si svůj sen o novém bydlení v Praze 5 s nádechem luxusu. Náš prodejce je Vám k dispozici.

0 komentářů u “Luxusní byty v Praze 5 – lepší už nenajdete