Makita Praha – nářadí nejen pro profesionály

Máte zahradu, dům nebo pracujete ve stavebnictví? Pro všechny z vás je zde společnost Plasmatools s.r.o. se sídlem v Praze, konkrétně v Praze 3. Firma byla založena v roce 1998 a za dobu svého působení získala již tisíce spokojených a věrných zákazníků. V sortimentu naleznete produkty světoznámých značek jako jsou Makita, Dolmar, Hitachi, Metabo a Stihl. Společnost Plasmatool s.r.o. není jen prodejcem, ale také půjčovnou nářadí a záručním i pozáručním servisem. Výsadou jsou krátké servisní lhůty.
Kromě této pětice známých značek prodávají také produkty značek Viking, Festool, Narex, nářadí Vitte, Bondhus, Tengtool,Tona a Stanley. V prodeji je také svářecí technika od firmy Lincoln Electric a kotevní technika značky Fischer.
Abychom přiblížili kvalitu, se kterou před vás společnost Plasmatools s.r.o. předstupuje, je nutné pochopit základy značek které jsou v jejím sortimentu.
První a nejdůležitější značkou v sortimentu je Makita . Založené společnosti Makita se datuje do roku 1915. Je to tedy firma již s téměř stoletou historií. V současnosti má Makita ve svém sortimentu více než 400 typů profesionálního ručního nářadí a zahradní techniky. Její elektromotory tak nemají ve světě konkurenci. Základní pilíře značky Makita je spolehlivost a neustálý vývoj
Společnost Dolmar je nejstarší výrobce motorových pil na světě. První benzínová pila společnosti Dolmar byla zhotovena v roce 1927. Jedná se o Německou firmu. V roce 1935 společnost Dolmar vyrukovala s první elektrickou motorovou pilou a v roce 1952 se objevila první motorová pila, kterou obsluhoval jeden člověk. Od té doby je společnost Dolmar neustále vedoucí silou ve vývoji motorových pil. Výroba je soustředěna neustále v Německu, což je záruka kvality a spolehlivosti.
Hitachi je další značkou z Japonska. Vznik společnosti je datován do roku 1949. Netrvalo dlouho, a společnost Hitachi začala s prodejem svých výrobků do celého světa. Výrobky Hitachi se vyrábějí v pěti Japonských městech stejně jako v Singapuru, Číně, Malajsii a Irsku. Výrobky Hitachi získali čtyři roky po sobě „if design Award“.
Značka Metabo je ve světě známá jako výrobce prvotřídních úhlových brusek. Historii společnosti se píše již 80 let. Jedná se opět o Německou značku. Název společnosti Metabo , je odvozen od první vrtačky, kterou společnost vyvinula. Její název zněl Metallbohrdreher. Metabo nevyrábí jen brusky, je známá také svou zahradní technikou. Metabo nůžky na živý plot jsou mnoha zahradníky upřednostňovány.
Stihl je další z plejády světoznámých výrobců lesní a zahradní techniky. Počátky vzniku této značky vedou až do roku 1930. Výrobky jsou tak prověřeny dlouhými léty. Synonymum této značky je kvalita a dlouhá životnost.
Prodej produktů od těchto světových značek je zárukou správného výběru. Společnost Plasmatools s.r.o. také pravidelně informuje své zákazníky o akcích a slevách, které dělají její produkty ještě atraktivnější. Samozřejmostí je vyškolený personál, který ochotně poradí v jakékoliv situaci. Pokud sháníte vrtací kladiva, bourací kladiva, tlakové myčky, aku šroubováky nebo elektrická pily, úhlové brusky a další profesionální nářadí tak vše naleznete v našem sortimentu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je aldaris81. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Makita Praha – nářadí nejen pro profesionály