Mateřská školka Praha

Jsme soukromou mateřskou školkou, kterou naleznete v Praze 4, Modřanech. LUPÁČEK nabízí všem dětem milé prostředí v klidné lokalitě hlavního města s možností trávení volného času na zahradě – přímo za rodinným domem naší mateřské školky. mateřská školka Praha má stále volná místa pro rok 2014! Nepropásněte zápis v LUPÁČKU.

Hravě a zábavně v mateřské školce Praha
Do LUPÁČKA můžete kdykoli zavítat a přesvědčit se osobně o prostředí, v němž bude vaše ratolest trávit své dny. Nabízíme kromě mateřské školky také jesle či soukromé hlídání u vás doma. Dětem navštěvujícím mateřskou školku Praha LUPÁČEK je připravován rozmanitý program, děti jsou zábavnou formou vzdělávány a připravovány do života. Mateřská školka LUPÁČEK je vašim dětem k dispozici každý pracovní den. Chcete, aby se vaše děti do mateřské školky těšily?

Mateřská školka Praha? Je tu LUPÁČEK!
Více informací o tom, jak se připravit na vaše dny v LUPÁČKU a co své ratolesti zabalit do batůžku, čerpejte na stránkách lupacek.cz. Prohlédněte si naši fotogalerii, prolistujte dokumenty a další materiály Vaše dítě si zaslouží kvalitní a pestré dny plné zábavy a vzdělání, které ho budou bavit! Od toho je tady LUPÁČEK – mateřská školka Praha!

0 komentářů u “Mateřská školka Praha