Moderní izolace Climatizer plus

 

Foukaná izolace Climatizer plus je tepelně a zvukově izolační hmota, která je vyrobena na bázi celulózových vláken. Tato jedinečná foukaná izolace je vyrobena v kanadské licenci společností CIUR a.s. Foukaná izolace Climatizer Plus je vyvážen do více než 20 zemí světa.

Foukaná izolace Climatizer Plus dokonale splňuje požadavky, které se kladou na všechny moderní izolační materiály. Izolace má tloušťku, která je srovnatelná s polystyrenem a minerální nebo skelnou vatou. Díky speciální aplikaci ovšem tyto materiály nakonec předčí tím, že vytváří dokonale celistvou vrstvu, která nemá nežádoucí spáry a dokonale vyplnit všechny detaily.

I když se jedná o materiál z recyklovaného papíru, pomocí speciálních přísad tato foukaná izolace nešíří plamen. Navíc při teplotách n ad 120°C tyto přísady náhle zvlhnou a tím zpomalí odhořívání hmoty. Díky tomu vydrží konstrukce opatřená izolací nápor ohně daleko déle nežli konstrukce nezaizolované, anebo izolované samozhášivým polystyrenem.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je michald. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Moderní izolace Climatizer plus