Moderní koupelna nemusí být drahá

Součástí každého domu a bytu je koupelna, která plní hned několik funkcí. Koupelnu používá celá rodina a to hned několikrát denně. Proto je vhodné při návrhu nové koupelny nebo při uvažování o rekonstrukci koupelny myslet na správné rozmístění prvků (sprchový kout, umyvadlo, záchod apod.). Každý z nás má jiné možnosti. Někteří si mohou při stavbě nového domu dovalit vybudovat velkou koupelnu. Na druhou stranu v panelákovém bytě je nutné počítat s malou koupelnou, která však musí plnit stejnou funkci.

Každá koupelna je originál

Proto při budování nové koupelny je vhodné si vše dopředu promyslet. Každému z nás se líbí jiný druh koupelny. Někteří dávají přednost přírodním barvám, jiní upřednostňují minimalismus. Velkou výhodou je v dnešní době internet, díky kterému si můžete dopředu prohlédnout stovky fotografií koupelen. Díky tomu si utříbíte své myšlenky, jak by měla vaše koupelna vypadat. Fotografie koupelen jsou skvělým materiálem při rozhodování.

Inspirace pro novou koupelnu

Investice do nové koupelny je vždy vysoká a je zbytečné něco v nové koupelně vybudovat a po pár týdnech zjistit, že umyvadlo mohlo být o pár desítek centimetrů dál apod. Využijte dostupných stránek na internetu, kde najdete fotografie koupelen. Vybranou fotografii koupelny si můžete vytisknout a vzít sebou do koupelnového studia, kde vám prodejce můžete připravit 3D návrh v duchu fotografie.

0 komentářů u “Moderní koupelna nemusí být drahá