Nosí vaše dítě capáčky?

 

Nošení capáčkůmá řadu výhod pro děti i pro jejich maminky. Děti se v capáčkách cítí pohodlně, jejich prsty mají dostatek prostoru, nožička se jim v capáčkách nepotí a pohodlně se jim v nich leze po zemi, anebo těm větším se v nich dobře pobíhá po místnosti.

Starostlivé maminky si zase můžou díky capáčkům oddechout, že jejich děťátko nenachladí na studené zemi a nehrozí mu díky anti- skluzové podrážce uklouznutí po podlaze. Capáčkynavíc umožňují dětské nožičce správný vývoj a pohodlný růst bez deformací, které mohou způsobovat tvrdé neohebné boty.

Capáčkymůžete navíc nosit s sebou v kabelce, jelikož jsou velice lehké a skladné. Capáčky můžete kdykoliv dítěti nasadit, ať jste na návštěvě, v dětském koutku anebo v autosedačce. V neposlední řadě vám také mohou capáčky ušetřit zbytečné výdaje na dětskou obuv do kočárku, když dětská nožička rychle roste a v kočárku botičky nijak nevyužije. Capáčky jsou tedy plné výhod pro vás i vaše dítě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a životní styl a jeho autorem je michald. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Nosí vaše dítě capáčky?