Nová řada krmiva Calibra na Frodex.cz

Nová řada krmiva Calibra na Frodex.cz

Na frodex.cz jsme zařadili novou superprémiovou řadu krmiv pro psy a pro kočky Calibra.

Krmiva pro psy jsou rozdělena do tří samostatných řad:

 

Calibra dog hypoallergenic (HA) zahrnuje produkty pokrývající všechny věkové i váhové kategorie psů, jedná se o granule s vysokým podílem masa a sníženým obsahem obilovin.

 

​Calibra dog expert nutrition (EN)​ řeší specifické požadavky vašich mazlíčků a poskytne jim kvalitní výživu, která jim pomůže vyrovnat se s nejrůznějšími zdravotními, či jinými komplikacemi.

 

Calibra dog grain-fre (GF)​ nabízí speciální receptury čistě bez obilovin, pro většinu věkových a váhových kategorií vašich mazlíčků.

 

Použity jsou tyto základní suroviny

Kuřecí maso – surovina s  vysokým obsahem dobře stravitelných bílkovin a  nízkým obsahem tuku, která je velmi dobře snášena převážnou většinou psů

Jehněčí maso – výborně stravitelné maso s vysokou nutriční hodnotou, vhodné i pro citlivé psy

Maso a  olej z  lososa – excelentní zdroj biologicky hodnotných proteinů, peptidů, vitaminů a  minerálů a  též nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro podporu imunitního systému a kvalitu kůže i srsti s protizánětlivým účinkem

Kachní maso – velmi chutné a hypoalergenní maso s vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek

Rýže – hypoalergenní a lehce stravitelná obilovina s vysokým obsahem uhlohydrátů

Kromě základních surovin obsahují jednotlivé receptury ideální poměr vitamínů, minerálů a několik velice zdravotně prospěšných aditiv: Extrakt z juky – snižuje množství amoniaku a jiných škodlivých plynů ve střevech a v zažívacím traktu až o 50 % a snižuje plynatost, Beta-glukany – stimulují a posilují imunitní systém, Frukto-oligosacharidy a  Mannan-oligosacharidy – prebiotika podporující střevní mikroflóru, správnou funkci trávicího traktu a posilující imunitní systém.

 

Chondroprotektiva – chondroitin sulfát zabraňuje dalšímu poškozování kloubní chrupavky a  glukosamin regeneruje poškozenou kloubní chrupavku, Organický selen – chrání proti volným radikálům a  zvyšuje odolnost organismu, Chelátový zinek – pozitivní vliv na kvalitu srsti a kůže, Vyvážený poměr vápníku a fosforu – podpora optimálního růstu a vývoje kosterní soustavy

 

Zdraví prospěšná aditiva

Mořské řasy jsou ideálním zdrojem minerálů a podporují imunitní systém. Zároveň redukují zubní plak i kámen, a tím napomáhají ke zdravé ústní dutině.

Mix vybraných bylin -bylinky zvyšují chutnost krmiva, přispívají k dobrému trávení a napomáhají k vyrovnané střevní mikroflóře.

Ovoce- ovoce je ideálním a  hlavně přirozeným zdrojem kvalitní vlákniny i  vitamínů. Díky svým antioxidačním vlastnostem podporuje imunitní systém.

 

​Uzaviratelné a praktické obaly:

 

vrchní zip a boční ucho – maximální uživatelský komfort – uchová skvělou chuť i vůni  po delší dobu – zajistí velmi snadnou manipulaci s produktem

 

Krmiva Calibra pro kočky

 

Úloha koček ve společnosti se značně změnila. Z šelem se stali domácí mazlíčci, ale přesto si ponechali svoji osobitou, silnou a individuální povahu. Konec konců – proto je tolik obdivujeme a milujeme. Volbou vhodné stravy, kterou si již kočky neobstarávají v přírodě samy, zajistíte vše pro jejich správný vývoj a zdravý růst. Stravitelnost a prevence alergií. Věděli  jste, že naši kočičí mazlíčci mají výrazně rychlejší metabolismus než lidé? Z tohoto důvodu je nutné volit stravu obsahující rychle vstřebatelné živiny.  Krmivo Calibra respektuje tyto specifické nároky a proto obsahuje kvalitní proteiny jako je kuřecí maso, losos a další složky plně splňující vysoké požadavky vašich „šelem“. Vybrané zdroje živočišných bílkovin mimo jiné zajišťují vysokou snášenlivost krmiva a  zamezují výskytu alergických reakcí. Potravinové alergie jsou v  dnešní kočičí populaci velmi časté, a  proto krmivo neobsahuje žádné potravinové alergeny.

Většina koček již nežije ve  volné přírodě, ale těší se z  tepla našich domovů. To má ovšem vliv na jejich imunitu. Z tohoto důvodu všechny receptury obsahují  prebiotika FOS (fruktooligosacharidy), která udržují rovnováhu střevní mikroflóry, napomáhají optimálnímu procesu trávení a  současně posilují imunitu organismu. Calibru Cat je dále doplněna ideálním poměrem vitamínů, minerálů a zdraví prospěšných aditiv jako je extrakt z juky, lososový olej a taurin, díky kterým bude vaše kočka ve skvělé kondici.

Budou Vám vonět i chutnat!

Kočky se vyznačují svou vybíravostí a na tento fakt rozhodně nezapomínáme. Krmivo Calibra je vyladěno tak, že bude nejen dlouhodobě chutnat, ale vašim šelmám (a nejspíš i vám) bude i skvěle vonět. Věříme, že uspokojíme i ty nejmlsnější kočičí jazýčky.

 

Použity jsou tyto základní suroviny

Kuřecí maso – surovina s  vysokým obsahem dobře stravitelných bílkovin a  nízkým obsahem tuku, která je velmi dobře snášena převážnou většinou koček

Krůtí maso – výborně stravitelné maso s vysokou nutriční hodnotou, vhodné i pro citlivé kočky

Maso a  olej z  lososa – excelentní zdroj biologicky hodnotných proteinů, peptidů, vitaminů a  minerálů a  též nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro podporu imunitního systému a kvalitu kůže i srsti s protizánětlivým účinkem

Kachní maso – velmi chutné a hypoalergenní maso s vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek

Rýže – hypoalergenní a lehce stravitelná obilovina s vysokým obsahem uhlohydrátů

Kromě základních surovin obsahují jednotlivé receptury ideální poměr vitamínů, minerálů a několik velice zdravotně prospěšných aditiv: Extrakt z juky – snižuje množství amoniaku a jiných škodlivých plynů ve střevech a v zažívacím traktu až o 50 % a snižuje plynatost, Černý rybíz a borůvky –  přírodní antioxidanty a bohaté zdroje vitamínů, Frukto-oligosacharidy a  Mannan-oligosacharidy – prebiotika podporující střevní mikroflóru, správnou funkci trávicího traktu a posilující imunitní systém, Přírodní vláknina – snižuje riziko vzniku trichobezoárů a usnadňuje jejich průchod trávicím traktem, Organický selen – chrání proti volným radikálům a  zvyšuje odolnost organismu, Chelátový zinek – pozitivní vliv na kvalitu srsti a kůže, Vyvážený poměr vápníku a fosforu – podpora optimálního růstu a vývoje kosterní soustavy, Zdraví prospěšná aditiva- mořské řasy jsou ideálním zdrojem minerálů a podporují imunitní systém. Zároveň redukují zubní plak i kámen, a tím napomáhají ke zdravé ústní dutině.

Mix vybraných bylin​- bylinky zvyšují chutnost krmiva, přispívají k dobrému trávení a napomáhají k vyrovnané střevní mikroflóře.

Sušená jablka​- ovoce je ideálním a  hlavně přirozeným zdrojem kvalitní vlákniny i  vitamínů. Díky svým antioxidačním vlastnostem podporuje imunitní systém.

 

Krmiva pro kočky jsou rozdělena do tří řad:

 

Calibra Cat Hypoallergenic   – produkty pokrývající vývoj od kotěte po seniory

 

Calibra Cat Expert Nutrition    – řada expertní výživy pro specifické požadavky na výživu

 

Calibra Cat Grain Free   – receptury bez obilovin pro nejčastější věkové a váhové kategorie

 

Neváhejte tedy a nakupte na Frodex.cz!

0 komentářů u “Nová řada krmiva Calibra na Frodex.cz