Nové stavebnice LEGO – ideální dárek na Vánoce pro děti

Stavebnice LEGO patří stále mezi nejoblíbenější hračky pro děti a mládež. Jaké jsou poslední hity a novinky?

Lego City přišlo s novou sérií Pobřežní hlídka, ta je vždy připravena zasáhnout pokud je v ohrožení život legáčka. Klidný sluneční den se může rázem změnit v nebezpečnou situaci! V moři je žralok, zavolejte pobřežní hlídku! A rázem připlouvá pobřežní hlídka s člunem, aby zachránila a pomohla legáčkům z vody. Mezi další vybavení pobřežní hlídky patří džíp 4×4, helikoptéra a již zmíněný člun.

S chytrým telefonem si užijete ještě daleko více zábavy – můžete si stáhnout hru určenou pro chytré telefony.

Novinkou letošního jara je LEGO Galaxy Squad – horda galaktických nebezpečných brouků se snaží kolonizovat celý vesmír, zamotají do kokonu vše co jim stojí v cestě. Stane se vesmír jejich hnízdem nebo dokáží hrdinové porazit tuto hrozbu? Dokáží porazit nebezpečné galaktické brouky pomocí multifunkčních vesmírných lodí a zachránit tak galaxii?

Objevte nový svět – LEGO Chima! V království magického světa Chima žijí vysoce rozvinutá a inteligentní zvířata, které chodí a mluví jako lidé. Používají stroje, jezdí ve vozidlech a obývají důmyslné a úžasné pevnosti. Pronikněte do zcela odlišného světa než jsme doposud znali. Lego Chima přináší nové hrdiny, nepřítele, vozidla a stavby. Svět Chima je ve válce, kdysi přátelé, dnes jsou nepřátelé. Všichni bojují za ovládnutí zdroje energie Chi, který zaručí ovládnutí celé země. Jste připraveni vstoupit do magické země Chima?

0 komentářů u “Nové stavebnice LEGO – ideální dárek na Vánoce pro děti