Nové tatranské wellness v Jasné láká domácí i zahraniční turisty

Wellness Hotel Chopok **** má od tohoto roku v provozu dvě wellness centra současně. Nově postavené Wellness centrum & bazén PRASLIČKA, pro klienty od 16 let, je v budově nového Kongresového & Wellness centra. Tam je situováno i nové moderní kongresové centrum PRASLIČKA, nové profesionální fitnes centrum a Relax bar. Kromě toho je hostům k dispozici v původní části i rodinné Wellness centrum & bazény PLESNIVEC, se vstupem do saun pro děti od 10 let. O služby hotelu je zájem nejen mezi slovenskými návštěvníky, ale má i českou a polskou klientelu, jezdí sem i turisté z Maďarska, Rumunska, Francie, Izraele, Švýcarska, Lotyšska či Německa. Oceňují přitom zejména služby na nejvyšší úrovni, exkluzivní wellness svět s velkým bazénem, ​​prostor a služby pro děti, čistotu prostředí a fantastickou kuchyni. Informuje o tom marketingová ředitelka Vladimíra Klaučová.

 

„Výstavba nového kongresového a wellness centra PRASLIČKA, od zcela prvotních prací na úpravě terénu až po otevření, trvala necelých 16 měsíců. Za téměř stejnou dobu byla postavena i první hotelová část, která byla otevřena před 5 lety. Celková kapacita hotelu je 80 pokojů – dvou a třílůžkové a rodinné 4 a 5-lůžkové, spolu máme 192 pevných lůžek a 80 přistýlek. Do nového Wellness centra & bazénu PRASLIČKA je povolen vstup osobám starším 16 let a tak si u nás užijí relax a pohodu jako rodiny s dětmi, tak i hosté, kteří upřednostňují odpočinek v klidném a bezhlučné prostředí. Umístěním plaveckého bazénu PRASLIČKA s rozměry 20 x 8 m a hloubkou 1,5 m, na nejvyšším patře, se návštěvníkům naskytuje neobyčejný výhled na okolní přírodu a plavání je tak nezapomenutelným zážitkem. Celá saunová část wellness centra je bezplavkovou zónou,“ konstatuje V. Klaučová.

 

Dodává, že v bazénovém komplexu PRASLIČKA návštěvníky potěší vnitřní vířivka, Kneippova koupel, ochlazovací bazén, odpočívací zóna. Na výběr jsou sauny finská, infrasauna, bio, bylinková, nebo aromatická parní lázeň. Zajímavostí je i hydromasážní vířivka whirlpool, která slouží k regeneraci organismu, uvolnění svalstva celého těla a prokrvení pokožky. Má kapacitu 10 osob a je vybavena soustavami trysek na masáž jednotlivých svalových skupin. Teplota vody v ní je 33 °C – 35 °C.

 

,,Wellness centrum & bazény PLESNIVEC, se vstupem do saun pro děti od 10 let, je určeno pro rodiny s dětmi. Dětský bazén, vířivka a bazén s rozměrem 15 x 7,5 m a teplotou vody 32 °C, jsou vyhledávaným místem rodin k odpočinku i dovádění dětí. V centru je i 5 druhů saun, vnější ochlazovací bazén (ledová jeskyně) a venkovní vířivka. Součástí animačního programu, je v létě a v zimě 6 krát týdně i vodní gymnastika. Děti mají k dispozici i neplavecký bazén o rozměrech 3 x 2,6 ma hloubkou 0,45 m. Rodiče mají během dovádění dětí své ratolesti pod dohledem, neboť dětský neplavecký bazén se nachází v blízkosti plaveckého bazénu. Teplota vody v bazénu je 32 °C. Součástí bazénového komplexu je i hydromasážní whirlpool pro 5 osob, sloužící k regeneraci organismu, uvolnění svalstva celého těla a prokrvení pokožky,“ informuje V. Klaučová.

 

Dodává, že bazény jsou v obou centrech otevřeny stejně od 7.30 do 21.00 hod., kromě středy, kdy jsou otevřeny od 15.00 do 21.00 hod. Sauny jsou otevřeny denně od 15.00 do 21.00 hod. Součástí nové hotelové části je také nové fitness centrum s profesionálním sportovním vybavením, na 2. nadzemním podlaží nového centra. Díky 2 proskleným stěnám a krásnému výhledu na okolní přírodu je cvičení nevšedním zážitkem. Na rozloze téměř 84 m² jsou umístěny značkové posilovací stroje, na kterých je možné procvičit všechny svalové partie. „Při výběru vybavení fitness centra jsme spolupracovali s nadnárodní firmou TECHNOGYM-STORE, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti příprav a zprovoznění několika profesionálních fitness center. Všechny posilovací stroje jsou z vysoce profesionální řady SELECTION LINE,“ říká V. Klaučová.

 

Poukazuje i na nově otevřený Relax bar, kde kvalitní zábavu v útulném prostředí poskytují bowling se 4 dráhami, 3 kulečníkové stoly a herna (stolní fotbal, airhockey, automobilový trenažér). K tomu je k dispozici i dobrá káva, čaj nebo sklenice kvalitního vína a občerstvení – sýrové variace k vínu a různé dezerty. Bar, s kapacitou 80 osob a samostatnou oddělenou kuřárnou, je vhodný na příjemné večerní posezení v komorním prostředí, jakož i na večerní zábavní programy (diskotéka, Karaoke, různé tematické kvízy apod.) v rámci pořádání firemních akcí.

 

Wellness Hotel Chopok **** v Jasné v Nízkých Tatrách získal podle hodnocení Trend TOP hotely a restaurace, pro rok 2015 ocenění nejlepší 4 * hotel na Slovensku. První trojku uzavírá společně s 5 * ubytovacími zařízeními. V TREND řebříčcích se neochvějně již čtvrtý rok drží na první pozici i ve své kategorii 4 * hotelů. Hodnocení hostů potvrzují přesvědčení samotných odborníků z oblasti hoteliérství a zařazují tak hotel oprávněně na špičku ubytovacích zařízení na Slovensku. Hotel je díky nadstandardním službám a vynikající poloze uprostřed Slovenska, vyhledávaný slovenskými a zahraničními návštěvníky, ale i firmami, které zde s oblibou pořádají odborné kongresy a konference.
Více informací je na www.hotelchopok.sk

0 komentářů u “Nové tatranské wellness v Jasné láká domácí i zahraniční turisty