Outsourcing zaměstnanců Hamák a syn

 

Potřebuje pro vaši firmu zajistit kvalitní outsourcing zaměstnanců? Obraťte se na společnost Hamák a syn! Nabízíme kompletní logistické služby formou profesionálního outsourcingu. Využít můžete našich podpůrných služeb, díky kterým bude chod vaší firmy významně zjednodušen a zefektivněn. Stejně tak vám nabízíme komplexní logistická řešení.

Do outsourcingu logistických služeb Hamák a syn patří kromě outsourcingu zaměstnanců také provoz, obsluha i zapůjčení vysokozdvižných vozíků, dále zakládání a vyskladnění zboží ze skladu, převozy zboží v rámci skladů, převozy zboží od/k zákazníkům, organizace skladů, organizace přeprav, zásobování výrobních linek a mnoho dalších služeb.

Veškeré naše  práce jsou jištěny u pojišťovny Kooperativa. A to obecným pojištěním podnikatele, pojištěním převzaté věci a pojištěním přepravované věci. Dané pojistky se dají dle potřeby navýšit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je michald. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Outsourcing zaměstnanců Hamák a syn