Partička co to umí s JCB-čkem

1.12.2014 přišel na svět nový web www.jcb-sykora.cz, který prezentuje skupinu živnostníků, kteří se točí kolem stavebních strojů značky JCB. Firma, která se zabývá odborným servisem, prodejem náhradních dílů a výkopovými prácemi tady už dlouhou dobu funguje. Avšak v současné době vstupuje na trh jako zkušený nováček s distribucí originálních a alternativních dílů na bagry JCB a bude chtít prorazit v této slušné konkurenci.

Speciálně v opravách stavebních strojů JCB jsou mechanici této firmy zkušenými a hlavně proškolenými borci. Problémy řeší na místě poruch za velmi dobré ceny oproti konkurenčním servisům. Náklady na opravu nejsou zbytečně a uměle nadhodnocovány. Volí se opravdu nejrozumnější a nejvýhodnější řešení pro zákazníka. Přesně toto je filozofie této firmy, protože sama provozuje službu zemních a výkopových prací svými stroji JCB 3CX. Proto ví, co od nich jejich zákazník očekává.

Přímý prodej náhradních dílů je tak posledním dílem mozaiky, který zapadá do jejich  firemní kultury. Znalost problematiky náhradních dílů, znalost konkurence a samotného trhu se stavebními stroji, tak dal za vznik novému podnikatelskému záměru. Takže uvidíme jak se této partičce dále povede. Koukněte na jejich web a pokud Váš bagr strádá, tak se nebojte je oslovit!

Richard Sýkora www.jcb-sykora.cz Tel.: +420 603 521 230 Email: jcb-sykora@email.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je anderzhostal. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Partička co to umí s JCB-čkem