PopCompanion získává nové inteligentní funkce s aktualizací iOS 7!

Popfax aktualizoval svoji Popcompanion aplikaci scan-to-fax pro iOS 7.Nejnovější verze aplikace přichází s funkcí vylepšeného oříznutí obrazu a užší integrace s původními produkty Apple, které mohou být použity při skenování nebo při výběru již existujících snímků pro poslání faxem.

Aplikace Popcompanion pro iOS je šikovný nástroj pro skenování a faxování dokumentů z iPhonu nebo iPadu na jakékoli národní nebo mezinárodní faxové číslo nebo na více faxových čísel najednou.
Popfax nedávno aktualizoval mobilní faxovou aplikaci Popcompanion, která nyní podporuje všechna zařízení Apple se systémem iOS od verze 3/04-1/07.

Co je nového ve Verzi 1.5.

Skenování v původním rozhraní fotoaparátu Apple. Uživatelé iPhonu a iPadu mohou nyní skenovat dokumenty pomocí známého rozhraní v jejich původním fotoaparátu Apple.

Připojení k Foto Galerii. Tato aplikace je nyní více spjata s dalšími produkty Apple. Popcompanion 1.5 umožňuje uživatelům vybrat obrázky z jejich knihovny fotografií a ihned je odfaxovat. Je to tak intuitivní faxovat obrázky, které byly již dříve naskenovány a uloženy v knihovně.

Nástroj Perspective Crop, začleněný do Popfax mobilní aplikace, umožňuje uživatelům izolovat různé roviny v obraze a oříznout narušení, která byla způsobena perspektivou.

Lepší aspekt černobílého obrázku. Stejně jako dříve nabízí Popcompanion možnosti pro zpracování obrazu. Hlavní novou aktualizací je zlepšení kvality černobílých obrázků.

Znak Výstrahy v menu upozorňuje uživatele na příchozí faxy. Číslo znaku indikuje počet nově přijatých faxů.

Vylepšený grafický design s novými ikonami, které se shodují s vzhledem iOS 7.

Funkce Drag-down pro manuální refresh výpisu faxů, aktualizaci změn a kontrolu nových faxů.

Režim Offline. Aplikace nyní umožňuje uživatelům vytvářet, upravovat a mazat složky, přenos faxů do jiných složek, spravovat kontakty a skupiny, odesílat faxy a SMS přes Popcompanion i bez připojení k internetu. Popcompanion 1,5 řadí akce do fronty během čekání na další připojení k síti pro synchronizaci. Když se uživatel vrátí online, bude mobilní aplikace Popcompanion automaticky synchronizována s účtem Popfax.

Popfax klienti (odborníci a podnikatelé) mají nyní bezprecedentní přístup k jejich faxovým službám, ať už pracují v kanceláři nebo jsou na cestách. Cílem společnosti Popfax je více než kdy jindy, aby byla faxová komunikace jednodušší a efektivnější pro každého.

Tuto aktualizaci lze stáhnout z App Store.

Klienty, kteří mají zájem o aplikaci Popcompanion, zveme, aby dali týmu Popfax vědět, co si myslí o aktualizaci a to tak, že napíší komentář na naší stránce na Facebooku, nebo Tweet @Popfax.

0 komentářů u “PopCompanion získává nové inteligentní funkce s aktualizací iOS 7!