Popfax uvádí na trh Bezpapírovou Poštovní Službu Online

POPFAX přidal do svého portfolia nabídku online pošty. Globální lídr online faxové služby uvedl na trh svou digitální poštovní službu – dostupnou, bezpečnou a bezpapírovou ze strany odesílatele.

Popfax investuje do dematerializace již několik let, díky čemuž může svým zákazníkům poskytovat mobilní a bezpapírové řešení. Poté, co nedávno spustil službu editovat & podepisovat faxy na webu a mobilní faxové aplikaci, se nyní Popfax rozhodl zlepšit produktivitu a ušetřit čas pro uživatele pošty zahájením Bezpapírové Poštovní služby.

Nyní se může každý zákazník Popfaxu přihlásit ke svému účtu a poslat poštu jednoduše tak, že nahraje své dokumenty, vloží adresu příjemce kdekoli na světě a vybere typ frankování (prioritní, doporučené …).

Online poštovní služba Popfax zahrnuje:

  • Uživatelsky přívětivé rozhraní, kde si zákazníci POPFAXumohounahrát svédokumenty,které mají být odeslány.
  • Tisksouborů k odesláníonlinepoštouna bílém, 80 gpapíru A4 smožností tisku: Černo &Bílý nebo Barevný, jednostranný nebo oboustranný.
  • Zobrazeníadresy příjemcev rámečku: běhempřípravné fáze jeoknoobálkyoznačenomodrýmrámečkem proto, aby si bylzákazníkjistý, že adresa zůstane v modrém rámečku a bude zobrazena správně.
  • Vložení vytištěnéhodokumentudo vhodnéobálky. Formátobálkyjezvolenautomaticky v závislostina počtulistů ve formátu A4.
  • Ofrankování dopisu dle tarifu země, v níž má být odeslán.
  • Uvnitřjejich účtu si mohouuživateléprohlížet svédopisy,předat jefaxemnebo emailemauchovávat je nastálo v jejich archivu.

 

Aby bylo možné zavést tuto službu již I pro existující zákazníky, Popfax jim dal jejich první 2 Poštovní odeslání ZDARMA (výdaje jsou hrazené do limitu 5 eur a pouze během měsíce března 2015).

Nyní se odeslání jakéhokoli typu dokumentu kdykoli a kamkoli stalo s Popfaxem cenově dostupnou a jednodušší službou více než kdy jindy, a tím také ušetříte spoustu času a peněz. Takže, jděte do toho a vezměte si nyní svou kancelář díky Popfaxu kamkoli, kam jedete.

Vladimir Popesco, zakladatel Popfaxu, řekl: „S bezpapírovou poštou pokračuje Popfax ve své strategii dematerializace dokumentů, kterou jsme začali před několika lety zavedením mobilních a online nástrojů, jako OCR, vyhledávání podle klíčových slov, skenování, podepisování a editace všech druhů dokumentů. V dnešním světě, který se pohybuje směrem k bezpapírové globální mobilitě, jsme vyvinuli a nabídli našim klientům širokou škálu služeb týkající se dematerializace a elektronického řízení dokumentů, které jim umožní spravovat, skenovat, editovat, podepisovat své dokumenty z domova, úřadu nebo i když jsou mimo kancelář. “

 

0 komentářů u “Popfax uvádí na trh Bezpapírovou Poštovní Službu Online