Poznej sílu magnetické přitažlivosti

Oriflame odhaluje novou vůni My Red by Demi Moore s velmi vzácným jasmínem růžokvětým. Hýčkejte svoje smysly vůní hollywoodských hvězd, staňte se opravdovou Femme Fatale a vystupte z davu.

Image

Představujeme Vám nejskvostnější vůni tohoto roku. My Red by Demi Moore vznikla ve spolupráci slavné hollywoodské herečky Demi Moore a předního parfuméra Vincenta Schallera. Parfém v elegantním broušeném flakonu obsahuje speciální a vzácnou odrůdu jasmínu – jasmín růžokvětý, který evokuje smyslnost, hollywoodský půvab a eleganci. Vůně je určena sebevědomým ženám, které sní o tom být obdivované a svůdné. Stejně jako Demi Moore, jejíž neodolatelná krása fascinuje řadu mužů i žen po celém světě.

Více o jasmínu

Ženy květy jasmínu nosí ve vlasech už celá staletí, tato květina je oblíbená v různých kulturách díky své kráse a omamné vůni. Jasmín růžokvětý má navíc mnohem bohatší a plnější vůni, než ostatní odrůdy této květiny. Ovocné a podmanivé podtóny dodávají parfému My Red moderní a troufalý ráz. Vůně kromě jasmínu obsahuje bílé květy, brusinky a šťavnatá jablka.

Nádech hollywoodské elegance

Kolekce My Red obsahuje také tělový krém, módní koženou kabelku a temně rudou hedvábnou šálu. Tyto doplňky vám přidávají nádech hollywoodské elegance.

Ať už trávíte romantický čas se svým partnerem nebo si užíváte na večírku, My Red vás svou unikátní vůní vyšle na magickou cestu plnou smyslnosti a luxusu. Stačí jen otočit víčkem a užít si den plný stylu.

zdroj: Oriflame

0 komentářů u “Poznej sílu magnetické přitažlivosti