Praktické řešení pro vybavení obchodů a skladů

Vybavení obchodů a skladů

Máte prodejnu, skladové prostory, nebo jinou provozovnu, kterou potřebujete vkusně ale zároveň prakticky vybavit? Při zařizování se určitě neobejdete bez regálů. Jejich dnešní nabídka je opravdu široká a pro prodejce může být obtížné se v ní zorientovat. Pokud se spolehnete na odborníky s výběrem vybavení obchodů, kteří Vám poradí a pomohou, nemůžete šlápnout vedle.

Možnosti řešení regálů do obchodu?

Pro vybavení obchodů je dnes v nabídce mnoho druhů prodejních i skladových regálů. Sháníte-li prodejní regály, můžete nakoupit přístěnné, rohové i koutové regály po jednotlivých kusech. Jestli ale preferujete řešení na míru a navíc chcete prodejnu barevně sladit, poptávejte variabilní regálové systémy. Účelné řešení nabízí Obchodní vybavení Magma. Prodejní regály od této společnosti umožňují maximálně racionální využití plochy obchodu, díky širokému výběru typů regálů i dalších doplňků. Regálové systémy Magma se dají snadno přestavovat, jsou lehké, ale zároveň pevné a stabilní. Velmi dobře se kombinují s pokladními boxy, u kterých si také můžete navolit požadované barvy.

Stabilní a praktické skladové regály

Ve skladech, prodejnách zahradních potřeb nebo pneumatik jsou velmi oblíbené odolné kovové regály. Skladové regály vyžadují především pevnost a stabilitu konstrukce, kterou tento materiál zaručuje. Při výběru se řiďte v první řadě nosností.

Chladící vitríny musí být přehledné

Mléčné výrobky, uzeniny či maso vyžadují stabilní teploty, ať už se jedná o potraviny chlazené nebo mražené. Proto ve Vašem řeznictví, restauraci či obchodě s mléčnými výrobky nesmí chybět chladící vitríny. Důležité je, aby byly přehledné a zároveň umožňovaly snadný přístup a tím i ulehčily zákazníkům výběr.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je Hana Kadlecova. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Praktické řešení pro vybavení obchodů a skladů