Prevence a likvidace plísní v domácnosti s přípravky Ansilver

Hledáte efektivní způsob, jak předcházet výskytu plísní ve Vašem domě nebo bytě? Nebo sháníte prostředek, kterým bojovat s už existujícím zamořením? Na trhu existuje nespočet přípravků, které slibují skoncovat s nevítanými skvrnami na zdech.

Přípravky Ansilver jsou ekologicky šetrné a zdraví nezávadné certifikované produkty určené k prevenci výskytu plísní i sanaci napadených staveb. Poskytují ochranu také proti bakteriím a kvasinkám.

Základem přípravku Ansilver jsou sloučeniny aktivního stříbra, které je toxické pro mikroorganismy, ale pro vyšší živočichy je neškodné. Další výhodou tohoto řešení je, že se látka aktivuje pouze v podmínkách, které jsou ideální pro růst a rozmnožování plísní, tedy při zvýšené teplotě a vlhkosti. Za sucha je sloučenina v latentním stavu a ochrana tak vydrží déle.

Aplikace prostředků je snadná, stačí jen dodržet pokyny pro bezpečnou práci. Varianta Asanex, která slouží k sanaci již zamořených budov, se používá přímo na postižené místo, produkty Ansilver určené k prevenci napadení plísněmi se přidávají do barev či omítek.

Jako důkaz účinnosti těchto přípravků svědčí fakt, že pomohly postiženým povodněmi v letech 1997 na Moravě a 2002 v Čechách navrátit zatopené domy zpět do obyvatelného stavu. Určitě pomohou i Vám!

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je mattes939. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Prevence a likvidace plísní v domácnosti s přípravky Ansilver