Proč byste si měli vybrat svatební oznámení právě od firmy Pamas?

Firma Pamas patří k jednomu z největších výrobců svatebních oznámení.
V jejich nabídce naleznete více než 150 různých typů a provedení. Objevují se na trhu již více než 15 let a za ten čas dokázali mnoho snoubenců přesvědčit o tom, že i svatební oznámení může být malým uměleckým dílem.
Technologie tisku, které používají, jdou stále dopředu a oznámení dozdobují různými drobnostmi jako jsou mašličky, srdíčka, kamínky, stužky, brože a pod. v barvách nových trendů, proto mají svatební oznámení stále originální a jedinečný design. Není pochyb, že i Vás nějaké okouzlí a určitě se bude líbit i těm, které budete zvát na Vaši svatbu.
Svatební oznámení si můžete prohlédnout a objednat v pohodlí domova na internetových stránkách www.pamas-svatebni-oznameni.cz.
Pokud byste měli obavu o kvalitu nebo si jen nedokážete představit jak oznámení vypadá ve skutečnosti, firma Pamas Vám ráda zašle tři libovolné vzorky zdarma, které stačí zadat do formuláře na její stránce http://www.pamas-svatebni-oznameni.cz/svatebni-oznameni/vzorek-zdarma
Jako jedna z mála firem oznámení kompletují, proto už nemusíte ztrácet čas vázáním mašliček či lepením atp. Samozřejmostí je zaslání grafického náhledu ke korektuře s cenovou kalkulací ještě před samotnou výrobou a také případná telefonická konzultace, kde Vám rádi zodpoví všechny odpovědi na Vaše otázky týkající se svatebních oznámení.
Doufáme, že pokud právě vybíráte svatební oznámení, firma Pamas bude Vaše dobrou volbou, která Vás určitě nezklame.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články se štítky a jeho autorem je Pamas. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Proč byste si měli vybrat svatební oznámení právě od firmy Pamas?