Proč si hlídat svoje dlužníky, obchodní partnery a konkurenci?

Doby, kdy bylo potřeba pravidelně kontrolovat obchodní a insolvenční rejstřík a zjišťovat co nového u Vašich dlužníků, obchodních partnerů a konkurence, jsou nenávratně pryč. Teď už to za Vás udělá Donašeč.

Proč?

Aby Vám ušetřil práci, čas a peníze. Donašeč Vám bude hlídat právnické a fyzické osoby. Jakmile spadnou do insolvence, tak Vás bude informovat stručným mailem. Teď už se spolehlivě dozvíte o zahájení insolvence Vašich dlužníků, obchodních partnerů a konkurence.

A jak s takovou informací naložit?

U dlužníků se přihlašte do 30 dnů jako věřitel do insolvenčního řízení a domáhejte se tak svých peněz v insolvenčním řízení. Donašeč Vás bude informovat stručným mailem nejen o zahájení insolvence, ale také o průběhu a ukončení insolvence. Dozvíte se o nových událostech a dokumentech a zároveň získáte úplný přehled o celé historii insolvenčního řízení.

U obchodních partnerů okamžitě ukončete obchodování a v případě, že máte pohledávky, tak se neváhejte přihlásit do insolvenčního řízení. Pak už stačí číst informační maily, které Vám bude Donašeč posílat a na základě informací v nich obsažených konat.

U konkurence se můžete pokusit obsadit její trh a začít se ucházet o její zákazníky. Taky se můžete přihlásit do dražby a lacině koupit majetek Vašeho konkurenta. Donašeč Vás bude informovat nejenom o zahájení insolvence, průběhu insolvence, ale i ukončení insolvence. Získáte čerstvé informace a rychlý přístup ke všem dokumentům, které se objeví v insolvenčním řízení.

Navštivte naše stránky www.donasec.cz a přesvědčte se o kvalitách Donašeče.

Používat Donašeče se vyplatí!

www.donasec.cz | www.cz-justice.cz | www.czjustice.cz | www.justicecz.cz | www.hlidat-insolvenci.cz

0 komentářů u “Proč si hlídat svoje dlužníky, obchodní partnery a konkurenci?