Proč využít srovnávač povinného ručení a havarijního pojištění?

Důvodů je několik.
1. Ušetří se poměrně hodně peněz
V inPojištění netvrdíme, že jsme nejlevnější na světe. Tvrdíme, že jsme kvalitnější než ostatní. Oproti kamenné pobočce máme několik slev, které oni nemají nebo nemohou použít. Slevy jsou v řádu od 5% do 35% a to pro každého klienta.

2. Úspora času
Během jedné minuty uvidíte cenu vašeho pojištění. A během následujících dvou minut toto pojištění můžete sjednat. Žádné běhání po městě a obcházení poboček. Čas, který věnujete tomu, že dojdete na pobočku a zpět můžete přeci využít daleko lépe.
Proto máme chytré telefony, tablety, internet. Od www.inpojisteni.cz dostanete vše na email. Ani smlouvu nemusíte tisknout. Stačí ji zaplatit a je aktivována.

3. Dárky
Ke každé kalkulaci i smlouvě dostanete pěkný dárek. Není to cestovní pojištěni, na které si ani nevzpomenete, že jej mate. Dostanete pomoc při nehodě!
Pokud vás někdo nabourá, přes inPojištění si půjčíte zadarmo auto! Neplatíte ani korunu. A to na celou dobu opravy. A až jej vrátíte, tak vám inPojištění ještě vrátí peníze. A to 150 Kč za každý den, co jste auto měli půjčené.

4. Přehled cenových kalkulací pojišťoven
Po kalkulaci vidíte přehled od pojišťoven, která kolik nabízí. Některé cenu nechtějí zveřejnit, pak vám ji sdělí operátor. Ceny máte srovnány od nejnižší po nejvyšší.

5. Rychlost sjednání
Do jedné minuty vidíte ceny pojištění, a sjednat smlouvu je otázka dalších dvou minut. Stačí jen mít připravený technický průkaz.

6. Odbornost
Operátoři v inPojištění mají několikaleté zkušenosti s pojišťovnictvím. Dokáží vám zodpovědět všechny vaše dotazy. Většina operátorů umí i zodpovědět dotazy k životnímu pojištění, nebo pojištění majetku a dalším pojistným smlouvám.

7. Poradenství v ostatních pojistných produktech
Potřebujete konzultaci s jinou smlouvou a nejste naším klientem? Nevadí. Makléři rádi poradí nebo pomohou s výběrem jiného vhodnějšího typu pojištění.

Na www.inpojisteni.cz najdete správné odpovědi, jistotu kvalitní smlouvy, nízké ceny, solidnost a přístup, který se vám bude velmi zamlouvat. Neváhejte si nás vyzkoušet.

Těšíme se na spolupráci s vámi.

 

inPojištění
Tel: 225 988 800
email: info@inpojisteni.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Ekonomika, finance a jeho autorem je kolecko. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Proč využít srovnávač povinného ručení a havarijního pojištění?