Prodej a propagace elektronických knih

Prodej elektronických knih všech žánrů. Nabízíme levné e-knihy pro děti a mládež, sci-fi a fantasy, Detektivky a napětí, Naučné a odborné knihy, Prózu a poezii a tisíce dalších eknih na jednom místě. Knihy můžete po zaplacení ihned stáhnout a číst.

Chcete napsat svou vlastní e-knihu? Poradíme Vám jak na to a pomůžeme Vám s propagací a prodejem vašeho díla. Získáte jedinečnou možnost publikovat svůj eBook v našem eshopu a našich spřátelených webech. Nabídneme Vaši eknihu k prodeji na prestižních serverech jako je heureka.cz a zboží.cz kde denně nakupují tisíce zákazníků. Vy si určujete cenu knihy a rozpočet na její propagaci. Nabízíme Vám také možnost grafické korektury a vytvoření designu vaší nové eknihy. Dále můžete propagovat svou knihu pomocí PPC reklamy od Googlu nebo Seznamu. Nabízíme kompletní pomoc při prodeji a propagaci vašich autorských děl.

Na mnoho elektronických knih máme akční ceny se slevou až 20% z běžné prodejní ceny. E-knihy jsou obecně levnější a skladnější než klasické knihy. Každý týden pro Vás připravujeme knihu týdne, která je něčím zajímavá a vyjímečná.

 

0 komentářů u “Prodej a propagace elektronických knih