Půjčovna elektrokol na jízdy po městě i cykloservis a cyklobazar v jednom. Praha

Konečně je tu to správné počasíčko na vzít kolo a vyrazit na krásnou dlouhou projížďku, zdá se že bude možné vyrazit i na poznávací cestu do kupříkladu Chorvatska. Sportovci namontují svá treková kola na střechu vozu, do příslušného vagonu vlaku, nebo leteckou cestou a vyrazí pln odhodlání na plně či částečně cyklisickou dovolenou. Podrobnosti budou v dalším článku této série. Naším dnešním zaměřením budou samotná jízdní kola, dětská, trekkingová, městská nebo horská a tipy na shlédnutí nových modelů, co jsou čerstvě na poličkách prodejen. Jak na cesty do zaměstnání? Vyřeší to nějaký model skládacích kol a elektrokol. Podnětné novinky tohoto roku jsou skládací kola a městská kola. Se skládacím kolem ve stáji můžete do práce jezdit na kole a nebo při špatném počasí vzít kolo do MHD aniž by vás chtěli poslat ven z vozidla. S elektrokoly se dopravíte klidně k Atlantiku aniž by byla námaha příliš vysoká.

Super cykloservis CykloChodov: Jízdní kola i jejich náhradní díly, po-záruční opravy a bazar.

Jste-li spíše venkovní člověk, pak je Praha4 Chodov bezkonkurenční. Je tu k mání jak absolutně překrásný kousek lesa, Kunratický les, mimojiné taktéž malebnou přehradu v Hostivaři, ale hlavně tady nasedají na svá kola cyklisti směřující na mnohé fajn cyklostické projížďky směrem ven z aglomerace: Cyklostezka na Hrad Karlštejn a stezka začínající u Barrandovského Mostu, přes Krč poté směrem Háje, Petrovice a tím směrem. Také tu mají rozcestí cesty k dechberoucímu parku, Průhonického parku. A proto je náš servisní bod pro cyklisty s prodejnou zde a nikoli v centru.

Náš cykloservis nabízí své služby na na dohled od Kunrat. lesa, skoro jej protíná cesta na cyklo trase A22 z Hájů do okolí Podolí a Braníka. Naší hlavní prioritou jsou opavy trekových i jízdních kol – cykloservis, nicméně nabízíme na prodejně i bicykly do terénu i na sjezdy, dětských kol i kola vhodná na jízdu do práce, jako jsou např. elektrokola a i nová skládatelná kola kola, tzv. skládačky. Pokračujeme dále – i pro malé řidiče máme správné kolo. Od kol pro nemenší děti 12″ a 14″ rámů, od šestnácky až po dvacetčtyřky dětská kola původní české firmy Core. Samozřejmě máme na pultu širokou nabídku velodoplňků, příslušenství na všechny varianty osobních kol i plný sortiment náhr. dílů pro téměř jakékoli kolo.

Jízdy schopné kolo na protiúčet, cyklobazar a staré kola skladem

Více a více lidí se ptá po bazarových kolech nebo slušném bazaru, který by byl nicméně zajištěn i servisem daných kol. Neboť skoro jeden bazar za druhým jsou pouze prodejny, nejsou schopny porouchanaá kola zalátovat, spravit. Náš cykloservis se ale tímto pochlubit může, protože máme servis prakticky bez reklamací, samé spokojené zákazníky. Tedy po fyzickém zkontrolování zpravidla nabídneme možnost výkupu zánovního kola i dětských kol, a samozřejmě případný servis. Při odkupu kola člověk zpravidla dostane na ruku ždibíček méně, než při prodeji do komise, ale má to do 5 minut.

0 komentářů u “Půjčovna elektrokol na jízdy po městě i cykloservis a cyklobazar v jednom. Praha