Řecký ostrov Rhodos – nejslunečnější lokalita

Řecký ostrov Rhodos – nejslunečnější lokalita
Řecko se stalo vašim favoritem a víte, že si zde dovolenou vždy báječně užijete. Nyní byste rádi poznávali nové řecké lokality a do vašeho hledáčku padl i ostrov Rhodos. Rozhodně musíte vědět, že se jedná lokalitu s největším množstvím slunečních dní v rámci řeckých ostrovů – více než 300 slunečních dní v roce.

Co vám ostrov Rhodos nabízí
• Jak již bylo řečeno, nejvíce slunečních dní ze všech řeckých ostrovů – více než 300 dní plných slunce
• Plno písečných a smíšených pláží ovšem bez množství turistů
• Fascinující historie – velmi tradiční vesnice, pozoruhodné kláštery
• Romantická místa – procházka Starým Městem i nový Rhodos vás okouzlí

Užijete si také tradiční výhody dovolené v Řecku jako je úžasná středomořská kuchyně plná olivového oleje, grilovaného masa a zeleniny. Pohostinnost místních vás okouzlí a pokud milujete vodní sporty a bohatý noční život v tavernách, také si příjdete na své.

Zájezdy na Rhodos s renomovanou cestovní kanceláří
Pro svou cestu si dobře vyberte partnera, aby byla vaše dovolená bezproblémová. CK Viamare vozí své spokojené klienty do Řecká již od roku 1992 a na řecké lokality se specializuje, což zaručuje dokonalou znalost prostředí i dobré vztahy s místními hoteliéry. Nabízí množství lokalit, typů ubytování i termínů a nabízí také tradiční bonusy a slevové akce, vybere si tedy každý. Kompletní nabídku zájezdů na slunný ostrov Rhodos najdete ZDE.

CK Viamare – vás specialista na dovolenou v Řecku již 21 let!

 

0 komentářů u “Řecký ostrov Rhodos – nejslunečnější lokalita