Reklamní USB disky jednoduše on-line – iNETPrint.cz

Jelikož se Vánoce pomalu blíží a s nimi ve firmách obvyklé hledání vánočních dárků pro zákazníky, přinášíme vám tip na praktický reklamní předmět, který může vaši firmu propagovat několik let a v dnešní „elektronické“ době je ocení snad každý.

Reklamní USB disky za pár minut

Vyberte si z katalogu Reklamní USB disky s výběrem více jak 120 druhů reklamních USB disků za skvělé ceny s velkými množstevními slevami. Na výběr máte řadu modelů, barev i kapacit reklamních USB disků od 1 do 32GB. V katalogu najdete vhodné reklamní USB flash disky rychle díky chytrému vyhledávači s filtrováním dle řady parametrů (materiál, kapacita, barva, tvar atd.).

Reklamní USB flash disky s potiskem za 1 Kč !

Koupíte-li alespoň 100 kusů reklamních USB disků získáte reklamní branding USB disků za pouhou 1 Kč za kus. Vybrat si můžete ze 3 technologií – tampontisk do 3 barev, laserové gravírování USB disků nebo ražba USB disku. Podrobnosti naleznete v sekci Potisk USB disků.

Z ceny reklamního USB disku můžete také ušetřit autorský poplatek 1,50 Kč / 1GB, pokud si necháte přímo ve výrobě nahrát na USB jakákoliv data (stačí např. jediné prezentační PDF, obrázek s logem apod.). Nahrání vašich dat na USB disky do velikosti 50MB získáte navíc ZCELA ZDARMA !

Proč nakoupit reklamní USB disky u iNETPrintu?

  • Velký výběr – přes 120 druhů USB disků, chytrý vyhledávač USB disků
  • Ušetříte peníze – velmi příznivé ceny a výrazné množstevní slevy až 20%
  • Reklamní servis – potisk USB disků od 1 Kč/ks, různé obaly a příslušenství
  • Nahrání dat – nahrání až do 50Mb zcela zdarma, úspora autorského poplatku
  • Jednoduchost – reklamní USB disky objednáte za pár minut

Neváhejte nás kontaktovat na infolince 222 367 900, naši obchodníci a produkční vám pomohou s výběrem těch správných reklamních USB disků, doporučí vhodnou technologii potisku anebo navrhnout výrobu reklamních USB disků přesně na míru (jakýkoliv 2D nebo 3D tvar, barva i potisk USB disku).

0 komentářů u “Reklamní USB disky jednoduše on-line – iNETPrint.cz