Řešení pro řídké vlasy

Řídké vlasy jsou stále více diskutovaným tématem nejen v ženském světě. Internet je zahlcen stránkami obsahujícími nejlepší rady, typy a triky v boji proti řídkým vlasům. Čtením se však problémů nezbavíte. Začněte proto jednat co nejdříve, aby tato řešení pro řídké vlasy měla dostatečnou účinnost.

Příčin je velké množství, proto se zaměřte na zjištění původu problému. Možnými příčinami mohou být: tenké, mastné vlasy, popřípadě vlasy velmi suché. Malé množství hormonu estrogen u žen může mít také podobný účinek a tedy řídnutí a vypadávání vlasů. Velké množství kortizonu, větší tvorba lupů než obvykle nebo nežádoucí účinky určitých léků.

Pokud máte tenké a mastící se vlasy s nepříjemným pocitem na pokožce hlavy, může to být signál například pro špatné fungování štítné žlázy. V tomto případě doporučujeme určitě navštívit lékařskou pomoc, protože tento typ problému rozhodně není vhodné zanedbat.

Řešení pro řídké vlasy! Máte-li problém se zvýšenou tvorbou lupů téměř z jednoho dne na druhý, pravděpodobně může jít o nějaký druh poruchy týkající se vašich střev. I na tento problém potřebují řídké vlasy řešení. Nebojte se, je jich opravdu hodně!

Vedlejší účinky některých léků mohou být vaším dočasným úhlavním nepřítelem. Konkrétně může jít o léky na lepší srážlivost krve či na snižování tuků v krvi nebo různé léky používané při léčení rakoviny. Samozřejmě vaše řídnoucí vlasy mohou mít i ten problém, že jim chybí základní vitamíny B a C. Jak tento deficit vyřešit? Začněte jíst ve větším množství ryby či v poslední době stále více oblíbené pivní kvasinky.

Již dávno je známá skutečnost, že gumičky či čelenky ničí vaše vlasy. Ano, i tyto malé potvory totiž mohou mít zásluhu na větší lámavosti vaší korunky krásy. Jednoduchá rada je tady! Používejte šampon, který obsahuje mnohem méně chemikálií, to může být vaše záchrana. Řešení pro řídké vlasy je tak vybaveno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví a životní styl a jeho autorem je JozefF. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Řešení pro řídké vlasy