Sexy minišaty nejsou pro každou ženu

Minišaty byly zábavné, sexy a trendy, když poprvé přistály na módních molech a v regálech butiků s oblečením. A pokud jste stoupencem módy, pak si zajisté říkáte “jistě, minišaty byly spousta legrace a stylu, ale neplatilo to někdy před lety a není už tato móda dávno pryč?“ Ano, tento módní trend už se pokusilo zabít několik módních mágů včetně těch nejslavnějších a nejopěvovanějších. Minišaty nejsou zrovna položkou, kterou by každá žena musela nutně mít ve svém šatníku, protože se nebudou líbit všem ženám. Navíc si musí spousta z nás na rovinu přiznat, že takový kousek by nám mnoho sex-appealu nepřinesl. Ale pro ty z nás, které se nebojí ukázat kousek nohou a mít trochu legrace kolem sebe jsou následující kroky, ve kterých se dozvíme více o minišatech a o tom, jak je nosit.

Pokyny jak nosit:

Nepodceňujte tyto otázky, protože minišaty rozhodně nejsou pro plaché dívnky, nebo pro někoho, kdo se stydí za své nohy. Sebedůvěra a smělost jsou 2 základní vlastnosti ženy nebo dívky, která chce vyrazit ven v minišatech. Minišaty by neměly být ani pokusem, jestli jste připravena být silnou a samostatnou ženou. Jak již bylo řečeno, existují dva způsoby, jak nosit minišaty. S plochou botou nebo sandály, případně s botou na podpatku. Oblékání minišatů dohromady se sandály nebo plochými botami ale Váš celkový vzhled významně potlačí a dává spíše neformální atmosféru. Minišaty dohromady se sandály nebo plochou botou dává dle mého názoru vzhled “víkend na nákupech“. Vzhled “já jsem roztomilá, já jsem ležérní“. Minišaty dohromady s vysokým podpatkem naopak otočí sexy metr směrem nahoru až do závratných výšin, zatímco stejné minišaty s klínovým podpatkem dává Vašemu outfitu více retro nádech. Minišaty dokáží zvýraznit osobnost každé ženy. Okamžitě si jí všimnete a budete si říkat “WOW“. Vypadá skvěle- možná bych tak mohla vypadat taky.

Zjistěte, zda byste měla nosit minišaty s legínami, punčocháči, nebo holými nohami. Zvolte ten styl, který Vám nejvíce vyhovuje a ve kterém se cítíte nejlépe. Minišaty s punčochami a legínami budou v módě na podzim a v zimě. Když se ochladí, budete chtít spárovat minišaty s párem punčoch nebo legínami a dokonce i s šátkem. Proč ne- v tomto případě jsou možnosti nepřeberné a prakticky nic není tabu. V lehce teplejších dnech, kdy ještě ale sluníčko nehřeje jako v létě můžete pod minišaty obléci triko a pár plochých sandálů a holé nohy budou to pravé pro léto.
Rozhodněte se, jaké “mini“ Vám sedí a ladí Vaší postavě. Měla byste se v šatech určitě cítit pohodlně. Existují minišaty, které jsou vypasované přes stehna (super krátké) a minišaty, které končí kousek nad koleny. Klíč k poznání toho, co Vám nejvíce vyhovuje? Zkuste si oboje a je to. Projděte se v šatech kolem, sedněte, vstaňte, ohněte se. Prostě dělejte to, co byste běžně dělala. Musíte si najít svou zónu pohodlí.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je amodio. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Sexy minišaty nejsou pro každou ženu