SEZNAMKA – TrendMyself

Trendmyself nová stylová seznamka a komunita o módě. Trendmyself nabízí uživatelům možnost, aby sami sdíleli a udávali co je právě trendy!

SEZNAMTE SE – Poznejte nové lidi!

Vlasy – oblečení – makeup – fitness – tetování – zdraví – kosmetika – rodina & děti a mnoho dalšího na trendmyself

 

Široké možnosti nastavení svého profilu – soukromý, možnosti sledování ostatních uživatelů. Trendmyself nabízí široké spektrum zábavy hodnocení obrázků – hodnocení uživatelů. Možnost nahrávat a sdílet videa. Každý uživatel má možnost kreslit a upravovat obrázky on-line a následně je může darovat ostatním uživatelům. Sdílení hudby ze serverů – soundcloud – mixcloud – grooveshark a další..

 

Vytvořte vlastní módní trendy – v oblékání – vlasech – makeupu či fitness! Stránka není jen o módě, ale umožňuje uživatelům psát blogy a stát se tak sledovaným a čteným blogerem – každý uživatel má rozsáhlou správu nad nastavením jednotlivých sekcí!

Seznamte se s novými uživateli – možnost chránit své soukromí..

 

  • Sdílejte fotografie, videa, hledejte přátelé, chatujte s přateli, pište blogy, vytvářejte ankety a kvízy, malujte, sdílejte hudbu, hodnoťe fotografie přátel, foto bitvy, zakládejte stránky, diskutujte ve fórech, inzerujte na trhu oblečení a  doplňky + mnoho dalšího!

 

Prodávejte oblečení na trendmyself! – využijte možnosti instatní platby! Stačí jen vložit váš paypal email a můžete začít prodávat!

 

Využijte tuny zábavy, které vám trendmyself přináší zdarma!

 

Hudebníci – mohou v členství nadace nahrávat a propagovat svou hudební tvorbu!

 

Možnost přizpůsobení svého profilu jen podle vašich přesdtav. Trendmyself se snaží dát uživatelům svobodu a kontrolu na vzhledem svého profilu tím, že jsi mohu uživatelé měnit pozadí profiliu – barvu tlačítek – úvodní fotografii – vyplnění informací o sobě a mnoho dalšího!

 

Trenduj na trendmyself.com i ty #hair #fashion – celosvětové trendy (vyhledávání trendů).

 

Propojení s facebookem cokoliv co sdílíte na trendmyself.com můžete zároveň sdílet na facebooku prostřednictvím aplikace trendmyself!

 

Připravujeme sbírky pro nadace a charity pro jejich podporu!

 

Trendmyself je začínající studentský projekt, který poptává aktivní uživatele se zájmem o vše co je trendy :-)

 

Smyslem trendmyself je dát prostor běžným lidem udávat trendy, styl, zkušenosti, typy & triky a vše co je zajímavé.

 

Trenduj to !

 

Zaregistrujte se zdarma a sdílejte co je pro vás trendy!

0 komentářů u “SEZNAMKA – TrendMyself