Sjednejte si cestovní pojištění z pohodlí domova a získejte slevu 10 %

Sjednejte si cestovní pojištění z pohodlí domova a získejte slevu 10 %

Pojistěte se po internetu se službou Triglav24. Na našich stránkách Triglav24 nově nabízíme možnost pojistit se online. Díky Triglav24 již nemusíte vyřizovat cestovní pojištění osobně na pobočkách a vše můžete vyřídit z pohodlí domova.

Cestovní pojištění online lze sjednat na výjezdy do zahraničí v délce 7, 12 nebo 30 dnů. Nejlevnější variantu pojištění poskytuje Triglav pojišťovna na cesty do evropských zemí a do nejoblíbenějších dovolenkových destinací (Egypt, Kanárské ostrovy, Tunisko, Turecko, Izrael). V naší nabídce naleznete také možnost sjednat pojištění do ostatních zemí světa, včetně USA.

Klientům nabízíme standardní nebo nadstandardní balíčky pojištění. Volba mezi balíčky je přitom jednoduchá. Pojistné plnění a limity obou balíčků přehledně zobrazujeme již při nákupním procesu, a není tedy nutné je dohledávat v pojistných podmínkách. Kromě cestovního pojištění pro jednotlivce nabízíme také balíček pojištění pro rodiny. Pro milovníky cestování jsme připravili i speciální roční tarif, díky němuž se lze pojistit na mnohačetné výjezdy po dobu jednoho roku, při sjednání pojištění online navíc získáte slevu 10 %

0 komentářů u “Sjednejte si cestovní pojištění z pohodlí domova a získejte slevu 10 %