Skládaný karton Akart

 

Co je to skládaný karton? Skládaný karton představuje tzv. nepřetržitý arch z vlnité lepenky. Skládaný karton je na paletě složený do tvaru ve tvaru písmene Z a vytváří tak nekonečný pás. Skládaný karton je předrilován a to z toho důvodu, aby vylo snadnější složit lepenku na požadovanou velikost.

Využití skládaného kartonu je velice široké. Například se používá v provozech, kde bývá potřeba zabalit zboží o různé velikosti jako je například nábytek, kovové profily, ocelové pásy atd. Potřebnou délku skládaného kartonu lze jednoduše odříznout například pomocí nože.

Díky použití skládaného kartonu z vlnité lepenky se výrazně zlehčí balící proces a výrazně se sníží náklady na spotřebu obalového materiálu. Také významně ušetříte při skladování nebo přepravě. Skládaný karton z vlnité lepenky je dobře odolný a to z toho důvodu, že případný náraz nejdříve deformuje vlny. Díky tomu je nižší riziko, že bude předmět poškozen.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je michald. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Skládaný karton Akart