Skladové haly za využití moderních technologií

Již více než 50 let navrhujeme, stavíme a dodáváme ocelové budovy. Skladové haly a logistická centra s volným rozponem až 100m a absencí vnitřních sloupů vám umožní využít celý zastavěný prostor bez jakýchkoliv překážek a manipulovat se zbožím nebo materiálem bez omezení.

montované haly

Skladovací haly dle vašich požadavků

Při výrobě skladovacích hal a logistických center z oceli myslíme na udržitelné řešení rozmanitých podnikatelských záměrů. Na základě individuálních požadavků investora vytváříme optimální řešení, která vyhovují potřebám oboru a zefektivňují podnikání. Široké využití budov z oceli je možné díky variabilním stěnovým astřešním systémům.

Určete rozměry, požadavky na funkčnost, design a architektonické provedení exteriérů a interiérů. My vám vytvoříme řešení na klíč. Každé logistické centrum Astron zaručuje vysokou kvalitu, moderní architektonické řešení a vysokou funkčnost.

Navrhněte si skladovací halu

V případě, že poptáváte menší montovanou halu, můžete si ji sami vytvořit v našem 3-Dkonfigurátoru ocelové haly EcoBuild. Díky této aplikaci si ji během chvíle sami navrhnete a ihned prohlédnete vizualizaci.

V konfigurátoru si vyberte z přednastavených šablon nebo zapojte svou kreativitu. Nejprve určete účel haly. Poté rozměry, opláštění a příslušenství. Nakonec doplňte lokalizaci a požadovanou pomoc při realizaci stavby. Projekt si pak můžete uložit a kdykoliv se k němu vrátit. Odešlete-li nám vaši představu o podobě ocelové haly,obratem vám vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

Proč skladové haly Astron?

Logistické haly a sklady dodáváme „z jednoho zdroje“, a proto dokážeme haly postavit rychle, efektivně a za minimální náklady.

·         Rychlá dodávka s garancí dodržení termínů

·         Fixní rozpočet

·         Využití nejnovějších technologií

·         Optimální tepelné a akustické vlastnosti

·         Důraz na efektivní prosvětlení

Díky těmto parametrům jsme schopni šetřit váš čas a peníze nejen při výstavbě haly, ale i po jejím dokončení. Na naše řešení se spoléhají firmy po celé Evropě – vědí, že jsou v dobrých rukou. Vyrábíme a dodáváme menší skladové haly, expediční haly i velmi rozlehlá logistická centra.

0 komentářů u “Skladové haly za využití moderních technologií