Sklenářské práce v Praze, středočeském a ústeckém regionu

Již od roku 1996 podniká naše firma v oboru sklenářství a rámařství. Sklenářské a rámařské práce nabízíme našim zákazníkům zejména v okolí hlavního města Prahy, ve středočeském a ústeckém regionu. Kromě běžných sklenářských prací si v současnosti mohou naši klienti u nás objednat obklady kuchyní barevným sklem lacobelem., v nabídce máme více jak 30 barevných odstínů. Zájemcům o provedení sklenářských prací je k dispozici naše nová prodejna v Žatci, Pod Střelnicí.

Sklenářské práce u nás poptává široká sorta zákazníků. V současnosti spolupracujeme s mnoha bytovými družstvy a společenstvy vlastníků pro něž dodavatelsky provádíme zasklívání balkonů a lodžií, montáž a výměnu plastových oken a vchodových dveří. Naší prioritou je spokojenost zákazníka, používáme jen prověřený kvalitní materiál a moderní technologie při montáži.

V oboru sklenářských prací a zasklívání se snažíme vyhovět všem zákazníkům, neodmítáme drobné zakázky. Budeme rádi, když i Vy se stanete jedním z našich spokojených klientů.

0 komentářů u “Sklenářské práce v Praze, středočeském a ústeckém regionu