Solární kolektory

Uvažujete o pořízení solárních kolektorů? Právě teď je k tomu ta nejvhodnější doba! Ministerstvo životního prostředí totiž poskytuje na solární kolektory dotace v programu Nová zelená úsporám 2013. Využijte i Vy dotace na solární kolektory, který si můžete objednávat od firmy TOPMAX Teplice! Nahlédněte na naše webové stránky topmax-teplice.cz, kde se o solárních kolektorech dozvíte více informací.

Jaké jsou výhody solárních kolektorů?
Solární kolektory jsou nejjednodušším způsobem, jak lze využívat sluneční záření na výrobu energie. Absorbční plocha solárních kolektorů přeměňuje sluneční záření na tepelnou energii, která se pomocí média nebo čerpadla přemění na energii tepelnou. O dalších výhodách solárních panelů se dozvíte více informací na webových stránkách topmax-teplice.cz.

Solární kolektory – montáž
Solární panely se nejčastěji montují na střechy rodinných domů, ale i průmyslových a administrativních objektů. Na střechu se solární panel upevní pomocí držáků. Solární panely je možné díky řadě modulárních stavebnicových systémů sestavit předem. Solární kolektory na střeše pak působí elegantně a tvoří architektonické zpestření.

Pokud si s montáží solárních panelů nevíte rady, specialisté z firmy TOPMAX Teplice Vám ochotně poradí!

0 komentářů u “Solární kolektory