Soukromá mateřská školka Praha 4

Představujeme Vám soukromou mateřskou školku LUPÁČEK, která se nachází na Praze 4 – Roztyly. Naše soukromá mateřská školka Praha 4 – LUPÁČEK – nabízí Vašim dětičkám ve věku od 1 roku do 7 let kompletní předškolní péči. Jsme školičkou rodinného typu a dětičky se u nás cítí opravdu jako v rodině. Přesvědčte se o tom sami a kdykoliv nás navštivte!

Proč naše soukromá mateřská školka na Praze 4?
Pohlídáme Vaše dítka v našem rodinném domku s rozlohou cca 270 m² se zahradou. Pro děti je připravena celá řada aktivit a pestrý denní program. Ke každému dítku přistupujeme individuálně. Naše soukromá mateřská školka Praha 4 poskytuje dětičkám komplexní péči, která je navíc rozšířena o výuku anglického nebo německého jazyka formou hry dvakrát týdně.

Soukromá mateřská školka Praha 4 – LUPÁČEK
LUPÁČKA má každý rád, přijďte si s námi hrát! Najdete nás v ulici Kloboukova 27 na Praze 4 – Roztyly. Naše soukromá mateřská školka na Praze 4 se už nemůže dočkat nových kamarádů! Čeká na Vás celý rodinný dům se zahradou a těší se na Vás proškolený pedagogický a zdravotnický personál. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našich webových stránek lupacek.cz.

0 komentářů u “Soukromá mateřská školka Praha 4