Speciální ponožky pro Vás

Ponožky jsou každodenní součástí našeho života. Ráno si je oblékáme automaticky, máme je doma mnoho druhů. Někdo má raději jasné barvy, jiný se spokojí s konzervativnějšími barevnými tóny. Dlouhé, krátké, tenčí či hrubší… Máme mnoho druhů ponožek, nejnovější se k nám stále častěji dostávají právě ty antibakteriální.

Tyto ponožky mají mnoho užitečných vlastností, které si uživatel nebude vědět vynachválit. Tou první zajímavostí je, že ponožky obsahují stříbro, přesněji nanočástice stříbra. Právě díky stříbra má ponožka antibakteriální a protiplísňové účinky. Aktivně ničí bakterie, tím pádem zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu a co je nejdůležitější – dlouhodobě. Díky tomuto je možné ponožku nosit několik dní bez vyprání. Není třeba se bát, stříbro je absolutně bezpečné, nedráždí pokožku a nezpůsobuje ani alergie.

Jsou velmi pohodlné, příjemné na dotek. Kvalitní materiál zaručuje výbornou absorpci vlhkosti, prodyšnost a pružnost. Odvádí pot, nestudí na pokožce a zajistí tepelný komfort vašim nohám. Použitý materiál také zaručí dlouhou životnost. Ponožka je anatomicky tvarovaná, má ochranné prvky a větrací zóny.

Můžete je použít k jakékoliv činnosti. Jsou určeny pro různé sporty (zátěžové, motosporty), cestování, či při práci ve venkovním prostředí.

Jsou užitečnou pomůckou pro motorkáře, kteří rádi provětrávají své motorky i v chladném počasí. Ocení je hlavně jezdci, kteří rádi absolvují delší cesty se svými láskami. Samozřejmě komfort při jízdě je velmi důležitý, pokud je ta jízda delší, o to více. K tomu slouží různé druhy oblečení, motorkáři mají na výběr širokou škálu produktů. Jedna maličkost je ale také důležitá – ponožky. Aby se naše nohy cítili dobře a byli v optimálním teple, potřebují mít kvalitní ponožky. Na motorce to platí také. Nestačí mít stylové kožené kozačky, potřebujete i ponožky. Antibakteriální ponožky jsou vhodnou volbou i pro milovníky motorek, protože se přizpůsobí každé noze, jsou příjemné na dotek, odvedou pot a nohu správně větrají.

Pro motorkáře je vhodné také termo oblečení. V chladném počasí je potřeba mít několik vrstev oblečení. Jako úplně první vrstva je ideální termo prádlo. V nabídce jsou boxerky, trička, kalhoty a další zajímavé kousky.

Tak snad jsme dali několik tipů a ať už motorkáři, ale i běžní lidé ocení tyto informace ohledně nových ponožek. Tak neváhejte a vyzkoušejte je i vy!

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je NanoProm. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Speciální ponožky pro Vás