Stěhování Praha – Jak se připravit?

Stěhování Praha – Jak se připravit?

 

Stěhování nemusí být vždy jen otravná a vyčerpávající záležitost. Denně slýchávám od zákazníku známou pranostiku „lepší vyhořet, než se stěhovat“. Ale, ne vždy tomu tak je. Jako například u naší rodinné stěhovací firmy. Snažíme se pro naše zákazníky vytvořit příjemnou a pozitivní atmosféru.

 

Správná příprava = klíč k pohodovému stěhování

 

Jako uplně  první věc si dobře naplánujte termín stěhování. Dobře si rozmyslete, jestli chcetestěhování o víkendu a nebo v týdnu. Praha jak dobře víte, je v týdnu zasekaná zácpami a ani co se týká parkovacích míst, tak to není slavné. Proto všem doporučuji přesměrovat stěhování na víkend. Další věc je balení věcí at už do krabic, pytlů nebo tašek. Devejte pozor, aby křehké věci byly dostatečně chráněny. Vždy informujte stěhovací firmu o křehkých předmětech, jako např. sklo, porcelán a podobně. Naše firma Vám zařídí doručení stěhovacích krabic s předstihem. Nabízíme prodej krabic a folii. Dále opravdu důležitá věc je parkování. Dost lidi to podcenuje a vubec se o místo k parkování pro stěhovací vůz neřeší. Stěhováci v uvedený termín dorazí na místo ale nikde nevidí misto k parkování, chodník je uzký a v takovém případě nastává veliký problém! Stačilo přitom jenom vzit dvě židle, kozy nebo polepnice, smotat je k sobě a napsat na papír velkým písmem „STĚHOVÁNÍ DNE …“. Toto je nesmírně důležité, tak na to prosím myslete. Určitě nezapomente na odpojení všech spotřebičů jako jsou pračka, lednice, sušička. Pokud si s tim nevíte rady, nechte to na stěhovací firmu.

 

Den D

 

Nastal den D. Stěhování může začít. V uvedený čas přijede stěhovací firma a prohlídne si objekt. Dále pootevírá všechny potřebné dveře a zkontroluje v chodbách, zda se nepletou nějaké květiny či lavice. Pokud je vše v pořádku, je čas se pustit do práce. Stěhovací firma si připravý zprvu nábytek, tak že vybere police popřípadě jej demontuje. Následně si je obalí do folie a začne nosti či vozit dolů do vozu. Když je vše naloženo v auto, řidič přikurtuje věci ve vozidle tak, aby se ani nehly. Nastavá tedy přesun na adresu vykládky. V místě vykládky je důležité též zajistit místo pro parkování, stěhovací firmy tu není od toho aby řešila parkování, to je Vaše starost! Myslete prosím na to! Může se totiž klidně stát, že nebude kde zaparkovat a budete muset platit za uskladnění nábytku přes noc, než zajistíte parkovací místo. Po zaparkování se opět zkontroluje objekt a začne se vynášet na místo určení.

0 komentářů u “Stěhování Praha – Jak se připravit?