Superprémiové krmivo Taste of the Wild na Frodex.cz

Superprémiové krmivo Taste of the Wild na Frodex.cz

 

Na frodex.cz jsme pro vás nově zařadili superprémiové krmivo Taste of the Wild.

Taste of the Wild – americké kompletní krmivo BEZ obilovin respektující psa jako masožravce. 

Taste of the Wild je vyroben a přizpůsoben s ohledem na původ psů jako divokých šelem, jejichž DNA a zažívací systém se i za staletí domestikace nezměnil. Taste of the Wild ve svých krmivech využívá zdroje čerstvého exkluzivního masa z bizona, kance, kachny, křepelky, uzené krůty a aljašského lososa. Vysoký obsah masa a absence obilovin je velmi prospěšná kombinace pro celkové zdraví psů a koček. Výrobce krmiva Taste of the Wild si je vědom, že psi jsou masožravci, nikoliv býložravci konzumující lány pšenice, či kukuřice.

Taste of the WIld byl zařazen na prestižní seznam TOP DRY FOODS mezi kvalitní a bezpečná krmiva. Tento seznam každým rokem vychází v prestižním americkém časopise The Whole Dog Journal, který pomáhá zákazníkům se zorientovat na nepřehledném celosvětovém a hlavně americkém trhu s krmivy.

Taste of the Wild propočítal optimální dávkování pro každé plemeno tak, aby regulovalo příjem kalorií a tím zajistilo optimální vývoj psa, či kočky. Analýza uvedená na obalu je výrobcem garantována. Krása garantované analýzy je v tom, že vám jednak dává mnoho informací o tom, co najdete uvnitř balení, ale je také přísně závazná pro výrobce, který ji musí vždy dodržet. Jakmile pochopíte, jak tyto informace číst, budete mnohem lépe připraveni k porovnání různých druhů krmiv. Podle předpisů AAFCO stačí v zaručené analýze uvést seznam čtyř základních hodnot- bílkoviny, tuk, vláknina a vlhkost, nicméně většina výrobců přidává záruky i na další složky, které vám poskytnou kompletnější informace o krmivech, ale stávají se také známkou dodržování kvality. Protože čím více hodnot je v garantované analýze uvedeno, tím větší je dán prostor ke kontrole pověřenými orgány. Vzhledem k mírným odlišnostem mezi různými typy laboratorních zařízení se u každé hodnoty povolují odchylky- např. pro stanovení bílkovin jsou to 3%, u tuků 10% od deklarované hodnoty. Skutečně kvalitní výrobci však analýzy provádějí mimo vlastních laboratoří také u akreditovaných nezávislých firem a jimi vykazované hodnoty se liší minimálně.
Taste of the Wild je velmi konzervativní v propagaci krmiva, protože si je vědom, že vysoké náklady na marketing a reklamu se výrazně podepisují na ceně produktů

Pokud tedy chcete krmit své mazlíčky opravdu kvalitně zvolte si třeba na frodex.cz krmivo bez obilovin Taste of the Wild.

0 komentářů u “Superprémiové krmivo Taste of the Wild na Frodex.cz