Svatební doplňky do vlasů

Milé nevěsty, pořád ještě se nemůžete rozhodnout, jaký bude váš vyvolený svatební účes? Partner není o moc vyšší, takže vyčesané drdoly nepřipadají v úvahu, z cukrkandlových kudrlinek jste už vyrostla a s vaším krátkým sestřihem moc variací nevymyslíte? I jednoduchý střih či účes vynese do výšin sofistikovaný vlasový doplněk. Podmaňte si francouzskou eleganci a staňte se opravdovou femme fatale.

Společnost Zuzana´shop vám nabízí široký výběr svatebních doplňků do vlasů, jako jsou francouzské závoje, cocktailové kloboučky či svatební čelenky. Veškeré zboží je skladem a můžete si ho vyzkoušet v sídle společnosti v Brně. S výběrem doplňků vám rádi pomůžeme a pokusíme se ho sladit se svatebními šaty a celkovým dojmem vybraného outfitu.

Francouzské závoje jsou specifická kategorie vlasových doplňků, jde o krátký závojík spadající do obličeje. Většinou jde o bílou či slonovinovou síťku, která se upevňuje do účesu. Jde o velmi jemnou a nežnou záležitost. Oproti tomu cocktailové kloboučky jsou spíš výraznější, často zdobené peříčky, květinovými dekoracemi, mašličkami a podobně. Obojí se hodí i pro svatby v retro stylu.

Pokud máte zájem o šperky do vlasů – nabízíme vám čelenky, diadémy či hřebínky z kamínků Swarovski či perliček. Tyto šperky nabízíme ve variantách – bílo-stříbrná a smetanovo-zlatá. Tyto šperky jsou krásné, podtrhnou barvu vašich vlasů a lze je skvěle zkombinovat s ostatními šperky – náušnice, náhrdelník či prsteny.

Více informací o cenách a modelech na internetových stránkách společnosti Zuzana´shop.

Buďte neodolatelná!

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody a služby a jeho autorem je Zuzanashop. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Svatební doplňky do vlasů