Svatební koláčky Praha

Svatební koláčky jsou neodmyslitelnou součástí každé svatby. Proto je dobré při výběru těchto malých sladkostí pečlivě vybírat a dlouze ochutnávat. Nechcete přeci, aby někdo říkal, že vaše svatební koláčky nebyly dobré.

Jaké druhy svateních koláčků vlastně jsou?

Existuje nespočet druhů svatebních koláčků. Představíme vám jen ty nejznámější a nejspíše i ty nejrozšířenější.  Nejznámějšími jsou zajisté svatební koláčky z kynutého těsta. Jsou chuťově velmi výborné, avšak neoriginální. Další koláčky, které patří mezi oblíbené mezi svatebčany, jsou svatební koláčky z tvarohového těsta. Ty jsou o něco menší než ty z kynutého těsta, ale zase vás překvapí svojí jedinečnou a lahodnou chutí. A jako poslední jsou tady vázané svatební koláčky – tzv. šátečky. Ty jsou upečeny z jemného šlehačkového těsta, které se vám bude na jazyku jen rozpadat. Všechny tyto druhy jsou doplněny o ty nejchutnější náplně jaké si jen dokážete představit – jablková povidla, švestková povidla, mák a mnoho dalších.

A kolik svatebních koláčků vlastně potřebuji?

Nikde není pevně stanoveno kolik svatebních koláčků by jste měli na svatbě mít. Zaleží pouze na vás kolik si jich objednáte a jak bohatou výslužku svým hostům věnujete.

Většinou se uvádí, že do výslužky se dává 10-30 koláčků dle velikosti svatebních koláčků a důležitosti hosta.

koláčkyčky lze objednávat na internetových stránkách nebo na tel. čísle:

SVATEBNÍ KOLÁČKY PRAHA

+420 721 840 685
info@svatebnikolackypraha.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je lucdup. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Svatební koláčky Praha