Ubytování v Brancaleone Marina

Apartmán Kalábrie se nachází přímo v historickém městečku Brancaleone, které je ideálním výchozím bodem pro všechny výlety a kulturní zážitky v okolí (Sicílie, Liparské ostrovy, Etna, Gambarie, Tropea, Siracusa a mnoho dalších).

 

Historické městečko, kde budete bydlet, je přímořské letovisko v nejjižnější části celé Itálie (tedy i Kalábrie) na kouzelném místě kousek od Missinské úžiny, která dělí Itálii a Sicílii. Toto pobřeží se také nazývá jasmínové (Costa del gelsomini). Brancaleone je nazýváno městem mořských želv – žijí ve zdejším moři a na pláži je můžete zahlédnout např. jak snášejí vejce.

V městečku jsou také k vidění jasmínové plantáže, které zde byly rozšířeny nejvíce v 70. letech. Na hlavní ulici Corso Umberto (kde je náš apartmán) se nachází většina obchůdků a restaurací. 50 m od apartmánu je moře a také pobřežní promenáda Lungomare, na které najdete nespočet pláží, kaváren a restaurací a kde se odehrává večerní a noční život.

 Apartmán se nachází pár kroků od náměstí a je obklopen tradičními pekárnami, je zde prodejce čerstvé zeleniny s venkovním stánkem, hned naproti je skvělá restaurace s venkovní terasou.

Terasa v apartmánu s posezením, ze které je nádherný výhled na křišťálové moře je ideální pro romantické snídaně při východu slunce. Díky ubytování v centru města zažijete tu pravou nádhernou italskou atmosféru a přitom budete bydlet v absolutním soukromí.

Vybavení:

Obývací pokoj – s moderní rozkládací sedačkou

Kuchyňský kout – plně vybavený, mikrovlnka, trouba, lednička, topinkovač, veškeré nádobí

1 ložnice – manželská postel, terasa s výhledem na moře

2 ložnice – postel + možnost přistýlky – vstup na terasu s výhledem na moře

Koupelna – toaleta, bidet, sprchový kout, pračka

– klimatizace a gril na terase

 

Parkování zdarma hned vedle apartmánu, český majitel – bezproblémová komunikace, možnost zvířete po domluvě, 3. patro bez výtahu, ložní prádlo + ručníky vlastní.

 

Pokud máte zájem o rezervaci, kontaktujte nás prosím na:

e-mail: rezervace@apartmankalabrie.cz

pro bližší informace:

info@apartmankalabrie.cz

Nebo na telefonním čísle: 775 775 785

Webové stránky: www.apartmankalabrie.cz

 

Adresa apartmánu:

Brancaleone Marina

Corso Umberto

0 komentářů u “Ubytování v Brancaleone Marina