Velikonoce jsou nejatraktivnější při odpočinku v lázních

Vzácný čas velikonočního volna již několik let využívá značná část veřejnosti na relax, odpočinek a aktivní trávení času. Namísto vyčkávání na vyšlehání pomlázkou si mnozí dopřejí luxus péče o svoje zdraví ve výjimečném prostředí se špičkovými službami. Mezi nejoblíbenějšími velikonočními destinacemi jsou na předních místech české a slovenské lázně. Už jen představa vybíraných jídel, masáží a každodenního vstupu do wellness zařízení – což jsou běžné standardy zahrnuté v cenách, působí jako lákavá pozvánka. Navíc v lázních bývají i různé možnosti trávení volného času v jejich okolí. V atraktivitě pobytových lázeňských míst vedou mezinárodní (i když stále české) Karlovy Vary, moravské Luhačovice, ale i slovenské Bardejovské lázně (Bardejovské kúpele). Neváhejte proto a objednejte si pobyt ještě dnes, letos je zájem ještě vyšší než v jiných letech.

Velikonoce v Karlových Varech jsou výjimečné, vyzkoušejte je
Nejlepší, co můžete udělat pro svoje zdraví je, že namísto vylehávání a přejídání se, vyrazíte přes Velikonoce do lázní. A to přímo do těch nejvyhledávanějších – do Karlových Varů. V Bohemia-lázních, vás čeká ve dnech 24. až 28. 3. 2016 lázeňský pobyt na 4 noci s relaxem v léčivé vodě, ozdravnými procedurami, ale i zábavou a procházkami v překrásném prostředí světově proslulých lázní. Ceny jsou velmi příznivé – celý pobyt vyjde na 6 500, – Kč na osobu. Doplatek za jednolůžkový pokoj je jen 125,- Kč na osobu a noc. K dispozici je sanatorium Kriváň a hotely Slovan a Concordia, s celkovou kapacitou přesahující 500 lůžek. Lázeňské objekty Karlových Varů jsou architektonickým skvostem a právem se ucházejí o nominaci na památky UNESCO.
Ředitel Bohemia-lázní, a. s., Karlovy Vary Jiří Sluka k tomu říká: „Nepromarněte vzácné velikonoční volno, ale využijte ho ve prospěch vlastního zdraví. U nás si odpočinete od stresu a nabijete se pozitivní energií. Lázeňský pobyt zahrnuje v ceně lázeňské procedury a v případě zájmu individuální vyšetření lékařem. Těšíme se na všechny hosty, ale především na domácí klientelu, která jezdí do Karlových Varů méně, než by mohla a jak bychom si přáli. Hitem letošních dovolených budou domácí pobyty a my doufáme, že si k nám cestu najde mnohem víc slovenských klientů, než tomu bylo v minulých letech. Karlovy Vary mají co nabídnout během celého roku. Letošní nabídka je však obohacena o akce spojené se 700. výročím narození zakladatele Karlových Varů, Karla IV.“
Program velikonočních pobytů zahrnuje následující služby: ubytování (pokoje s koupelnou, WC, fénem, TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, internetem, varným setem, lednicí), uvítací přípitek, plnou penzi, slavnostní večeři, taneční večer při svíčkách a bonus: lázeňský pohárek jako dárek. Léčení zahrnuje pohotovostní službu lékařů a sester, individuální konzultace u lékaře včetně předpisu procedur a pitné kúry – 7 procedur (2 hlavní a 3 vedlejší procedury podle předpisu lékaře a podle zdravotního stavu klienta, 1x dvouhodinový vstup do Wellness & Spa centra – bazén s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina, 1x vstup do solné jeskyně).

Relax, pochoutky a atraktivní architektura vás čekají v Lázních Luhačovice
Akciová společnost Lázně Luhačovice zaznamenala v předchozích letech úspěch se svými velikonočními kulinářskými specialitami. I tentokrát připravují na velikonoční neděli sváteční brunch formou bufetu s neomezenou konzumací velikonočních a regionálních jídel. Najdete zde například tradiční velikonoční nádivku, beránka či mazanec. Nebude chybět ani welcome drink, slivovice nebo hruškovice. Přitom vám zahraje cimbálovka a program oživí i malování a prodej kraslic. Lázně Luhačovice, a. s., vám ve své vlajkové lodi ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu, připravily pobyty přizpůsobené tomuto období – jsou jimi Velikonoce v Alexandrii a Velikonoční wellness. Oba nabízejí příjemné lázeňské procedury i hodování s tradičními velikonočními pokrmy. Navíc malebné prostředí největších moravských lázní je charakteristické půvabnými stavbami nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Jurkoviče.
Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice k tomu poznamenává: „Zažijte nezapomenutelný pobyt právě u nás v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Pobytový balíček Velikonoce v Alexandrii je v nabídce ve dvou variantách, na 8 nocí nebo na 4 noci. Balíček služeb na 8 nocí v termínu 20. 3. – 28. 3. 2016 v ceně od 14 995 Kč zahrnuje 8x ubytování s polopenzí, jedno velikonoční hodování, šálek kávy s domácím moučníkem, velikonoční výslužku, bublinkovou koupel s vonnou přísadou, hřejivý obklad zad, wellness masáž dle vlastního výběru, spa rituál obličeje pro dámy nebo celkovou masáž pro pány, orientální rituál Rasul pro pár, 2x anticelulitidní masáž pro dámu nebo 1x masáž nohou pro pána. Balíček služeb na 4 noci v termínu 24. 3. – 28. 3. 2016 v ceně od 9 955 Kč zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, jedno velikonoční hodování, šálek kávy s domácím moučníkem, velikonoční výslužku, hydromasážní koupel se světelnou terapií, hřejivý obklad zad, masáž dle vlastního výběru, masáž obličeje a dekoltu pro dámy, nebo indickou antistresovou masáž hlavy pro pány. Při obou pobytech je v ceně pitná kúra, volný vstup do wellness a fitness centra, půjčení županu a wi-fi zdarma.“
V nabídce Lázní Luhačovice je také balíček Velikonoční wellness v termínu 28. 3. – 31. 3. 2016 v ceně 5 091 Kč v pokoji kategorie Lux. V nabídce jsou už jen dvoulůžkové pokoje, jednolůžkové jsou vyprodány. Pobyt v ceně zahrnuje 3x ubytování s polopenzí formou bufetu, masáž éterickým olejem dle vlastního výběru, hřejivý obklad zad, volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu a wi-fi zdarma.
Přivítejte jaro v neopakovatelné atmosféře Bardejovských lázní
Přijďte si na Velikonoce odpočinout do Bardejovských lázní a zbavte se tak každodenního stresu v příjemném prostředí. Ve dnech 24. 3. až 29. 3. 2016 lázně připravily pro samoplátce pobyty trvající 3 až 5 nocí. Při Velikonočním pobytu na vás jako bonus čekají tradiční velikonoční speciality, uvítací drink, večer „lidových jídel“ s hudebním souborem, folklorní odpoledne a doprovodný program s malým překvapením pro každého hosta. Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu na noc s polopenzí vás vyjde od 43 do 60 Eur, podle úrovně ubytování. V ceně je každodenní vstup do Wellness Spa, minerální koupele, klasická masáž, parafín a další služby. Děti do 15 let mají navíc ještě 20% slevy z ceníkové ceny. Informovala o tom ekonomicko-obchodní ředitelka Bardejovských lázní Tamara Šatanková.
„Neopakovatelná atmosféra velikonočních svátků a počínajícího jara láká návštěvníky, kteří se k nám rádi a opakovaně vracejí. Stalo se již tradicí, že volno si přijdou užít celé rodiny s dětmi, dvojice, ale i klienti, kteří si zde vychutnávají samotu a odpočinek už poněkolikáté. Během Velikonoc jsou lázně tradičně naplněné zejména domácími návštěvníky. Okolí Bardejovských lázní tvoří lázeňský park, který poskytuje velký prostor na dlouhé procházky, či jarní turistiku v krásné přírodě. Volný čas v lázních můžete strávit opravdu různě a kromě koupání a relaxu i zábavou či hodováním,“ řekla T. Šatanková.
Dodala, že v období Velikonoc budou v prodeji pouze léčebné pobyty na min. 6 nocí (Standard, Senior, Extra) a pobyt Velikonoční. Ostatní pobyty během Velikonoc nepůjdou objednat. Velikonoční pobyt je možný i bez procedur a to po odečtení – 10 Eur/osoba/noc z cen v ceníku.
Více informací je na: www.bohemia-lazne.cz, www.LazneLuhacovice.cz, www.HotelAlexandria.cz, www.kupele-bj.sk

0 komentářů u “Velikonoce jsou nejatraktivnější při odpočinku v lázních