Virtuální sídlo – nový trend v podnikání

Ať podnikáte v jakékoliv části republiky, neznamená to, že Vaše firma nemůže sídlit v Praze či v Brně. Např. sídlo firmy v Praze není dnes ničím výjimečným a nedosažitelným i pro menšího podnikatele.

V případě, že se z jakýchkoliv důvodů rozhodnete pro toto řešení, stačí oslovit jednu ze společností na trhu a nechat si zpracovat nabídku, která Vás bude informovat nejen o ceně,ale také o dalších přidaných hodnotách této služby. A co můžete jako balíček v rámci této služby očekávat:

  • označení Vaší firmy na budově
  • přebírání pošty na této adrese s informacemi o jejím doručení
  • vystavení souhlasu majitele budovy s umístěním sídla
  • zdarma poskytnutí prostor v případě jednání s úřady.

Tyto základní balíčky lze dle přání zákazníka ještě obohatit o skenování a zasílání pošty či poskytnutí konferenčních prostor pro jednání s obchodními partnery. Není tedy nutné scházet se v různých kavárnách či restauracích, ale využít klid a prostory připravené speciálně pro Vás.

V případě naší společnosti, která je na trhu již několikátým rokem, je možné tuto nabídku využít a sídlo firmy si zařídit v nejrůznějších částech Prahy nebo v Brně, a to na adresách:

  • Praha 1
  • Praha 3
  • Praha 9
  • Praha 10
  • Brno

A co potřebujete v případě, že jste si již adresu vybrali a máte zájem sídlo firmy měnit nebo zřídit? Není toho moc. Stačí pouze občanský průkaz jednatele společnoti nebo plnou moc v případě, že za jednatele žádost vyřizujete.

Samotné vyřízení změny sídla je možné i na počkání. Pokud se nemůžete na firmu osobně dostavit, můžeme vše vykomunikovat prostřednictvím e-mailu či pošty.

Následně je nutné navštívit pro další kroky rejstříkový soud. I v tomto případě, ale Vám můžeme nabídnout své služby a ušetřit tak Váš čas, který můžete věnovat svým aktivitám. Návrh na restříkový soud zpracujeme za Vás, pak už jen stačí opatřit ho kolky a předat ho odpovědnému úřadu, a to buď osobně nebo ho zaslat poštou. Pak už jen čekáte, až bude Vaše sídlo firmy zapsáno.

Pokud byste rádi měli o této službě více ifnormací, stačí nás kontaktovat, a to buď prostřednictvím osobní návštěvy na naši adresu, telefonicky nebo e-mailem. Rádi Vám dotazy zodpovíme a poskytneme služby dle Vašeho přání i prostřednictvím poptávkového formuláře.

0 komentářů u “Virtuální sídlo – nový trend v podnikání