Vnější akvarijní filty

Vlastníte akvárium, líbí se Vám krásně barevné tropické rybičky a zelené rostliny, jen se Vám nedaří vodu v akváriu udržet křišťálově čistou tak aby barvy akvarijních rybek dobře vynikly?
Na vině může být nevhodný, málo výkonný filtr.
Mnoho výrobců vyrábí filtry, které kupujícího oslní velkým průtokem, ale malou filtrační plochou. To bohužel neznalý začínající akvarista netuší. A tak nastane situace, kdy filtr, koupený například na aukru honí vodu v akváriu dokola, rybičky plavou proti proudu a listy rostlin jsou ohlé ve směru proudící vodu, která je ovšem stále částečně kalná a na pohled to „není ono“.
Mnohdy se investice do kvalitního akvarijního filtru začínajícímu akvaristovy zdá zbytečná, případně příliš vysoká.
V dnešní době lze zakoupit velmi kvalitní vnější akvarijní filtr za cenu okolo 2000kč a tato investice se velmi rychle vrátí v podobě ušetřeného času, který budete muset věnovat údržbě akvária, a především bude Vaše akvárium nádherně čisté a pro Vaše akvarijní rybičky připravíte ideální prostředí.
Například velmi kvalitní filtr Tetra tec Ex 700 na eshopu Mamejeradi.cz aktuálně koupíte za cenu 1999kč. Za tuto cenu dostanete zboží se zárukou 36 měsíců a velmi dobře propracovaným filtračním okruhem.
Tento filtr je určený pro akvária o objemu 100 až 250l akvarijní vody. Při větším množství rybek doporučujeme vycházet spíše ze spodní hranice. Je to dáno jednoduchou rovnicí. Více rybek v akváriu rovná se větší přísun potravin a to logicky znamená více odpadu, který musí filtr zpracovat.
Tento vnější filtr je opatřen rychlo upínací hlavicí pro snadné odpojení a zpětné připojení hadic při čištění filtru.
Jeho velkou výhodou je vnitřní uspořádání filtračních médií.
Obsahuje celkem čtyři koše, v každém z nich můžete použít jiný filtrační medium.
Filtrační media jsou součástí balení, tak jako vše potřebné k chodu filtru.
Vnější filtry je určený k instalaci pod akvárium.
Majitelé tyto akvarijní filtry většinou schovají do akvarijního stolku, na kterém mají akvárium posazené, sání a zpětný výtok vody z filtru do akvária lze v akváriu snadno schovat za dekorace a prostředí akvária nic neruší v přírodním vzhledu.
Pokud máte rádi nové technologie, vysoký výkon a elegantní design nabízí pro Vás eshop Memejeradi.cz vnější akvarijní filtry Fluval řady G.
Vnější akvarijní Filtr Fluval G3 a Fluval G6 jsou svým řešením filtrace a technologií na kontrolu kvality vody, která je řízena mikro procesorem ojedinělé a nabízí to nejlepší, co na českém trhu lze zakoupit.
Filtry Fluval řady G jsou vybaveny LCD displejem na kterém jsou vyobrazeny hodnoty vody v akváriu.
Rychlím pohledem tak zjistíte, zda v akváriu není nějaký problém.
Filtr ukazuje také průtok vody a také dobu, za jak dlouho bude potřeba filtr vyčistit, lze nastavit různé varovné parametry.
Vnější filtry Fluval G3 a G6 se vyznačují jedinečným, moderním a atraktivním designem a je škoda je schovávat ve stolku pod akvárium.

Na všechny prodávané vnější filtry nabízí eshop Mamejeradi.cz také veškeré příslušenství a náhradní díly.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je mamejeradi. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Vnější akvarijní filty