Vodovodní baterie a jak je vybrat

Vodovodní baterie se vyrábějí v různých provedeních a tvarech. Důraz se klade především na jejich úspornost a komfortní užívání. V koupelně jsou jednoduché a přímé linie a hranaté tvary vhodné. Trendem se stávají koupelnové baterie určené pro montáž pod omítku, tzv. podomítkové zapuštěné vodovodní baterie. Nabízeným sortimentem jsou vodovodní baterie umyvadlové, vanové, sprchové baterie. Na zvýšení životnosti vodovodní baterie a pro její nerušený chod je doporučováno nainstalovat vodovodní filtr. Sprchové komplety jsou sety obsahující ruční sprchy, sprchové hadice a pohyblivý držák na stěnu sprchy.

Baterie bychom měli vybírat na základě několika hledisek. Vždy je třeba vybrat baterii, jejíž design bude korespondovat s naší koupelnou. Cena a kvalita jsou hlavní atributy vodovodní baterie, které udávají směr v našem rozhodování při koupi. Dávejte si pozor, zda baterie disponuje tichým chodem a pohodlným ovládáním. Dlouhodobá záruka a úspora spotřeby vody jsou též vlastnosti, na které se při nákupu koupelnové baterie zaměřte.

Nejčastějšími materiály koupelnových baterií jsou mosaz, nikl a chrom. Výrobci často v této kategorii šetří, měli byste být  proto opatrní. U broušeného chromu i leštěného niklu je hlavní předností skvělý vzhled. Dbejte na to, že materiály mají velký vliv na nezávadnost vody tekoucí z baterie.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je marvin42. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Vodovodní baterie a jak je vybrat