Vodovodní baterie KFA

Instalací vanové zástěny jako mávnutím kouzelného proutku vyčarujete ve vaší koupelně praktické východisko pro koupání a sprchování. To znamená 2v1. Stačí, když si spolu s vanou koupíte vanovou zástěnu. Nabídka trhu je rozmanitá. Vanové zástěny jsou dostupné od různých výrobců v pestrých materiálových a barevných provedeních. Nyní uvádíme dvě vanové zástěny z mnoha.

Vanová zástěna MODERN 1 Chrom čiré – univerzální

Provedení levé nebo pravé. Rozměry vanové zástěny: délka 680 mm, výška 1400 mm. Komorové rámy vyrobené ve speciální konstrukci, použitým materiálem jsou jakostní hliníkové slitiny garantující spolehlivost a dlouho životnost. Použité bezpečnostní sklo obstarává nejenom příjemné vzezření a trvanlivost, ale rovněž zaručení bezpečí pro uživatele. Zkoušeno a získány atesty. Zvolené elastomerové těsnění je trvanlivější než běžně používaný silikon. Materiál se nedrolí, uchovává zbarvení a je rezistentní proti ušpinění. Tloušťka skla jsou 4mm. Vanová zástěna nevyžaduje náročnou montáž.

 

Nechte děti cákat ve vaně bez vytopení sousedů

Rámové vanové zástěny a dveře nabízíme v provedení bílá nebo satin s plastovou výplní rain nebo skleněnou výplní transparent. Skleněné výplně jsou ošetřeny proti usazování nečistot, což zvláště ocení manželky a maminky, protože jim odpadne únavné čištění vanové zástěny od vodního kamene a podobných nečistot. Děti si užijí cákání a koupání, ale vaše podlaha zůstane suchá a bezpečná. Vanové zástěny jsou tedy ideální pro rodiny s malými a menšími dětmi, protože vaše děti se vyčvachtají a přitom je zachována suchá podlaha, což bývá často jablkem sváru mezi dětmi a rodiči.

Pokud budete mít kombinaci vany a vanové zástěny, potom si koupání určitě užijete. Nebudete muset zvolit jen sprchový kout, ale vana s vanovou zástěnou vám umožní se podle potřeby i vestoje osprchovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je seo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Vodovodní baterie KFA